اپلیکیشن Prisma و …

0

هنوز هم اپلیکیشن Prisma محبوب ترین اپلیکیشن و ویرایشگر تصویر در میان کاربران می باشد. برنامه پریزما یک اپلیکیشن بسیار ساده و دارای محیطی کاربرپسند است. با این وجود این در اپلیکیشن پریزما (Prisma)، نکات و ترفندهایی وجود دارند که حتما در رابطه با آن‌ها می بایست اطلاعاتی داشته باشید. این برنامه قدرتمند آنلاین، عملکرد بی نظیری در زمینه ویرایش عکس و تصاویر دارد.

Prisma is over capacity

در برنامه پریزما پیغام خطای با مضمون بالا روبرو شده اید؟! با بالا رفتن محبوبیت این برنامه بخصوص با ارائه آن برای سیستم عامل اندروید، ویرایش تصویر به صورت آنلاین سبب شده گاها در برخی از ساعات سرورها دچار شلوغی شده و نتوانند پاسخ گو باشند. در این شرایط عموما با پیغام خطایی مواجه می‌شوند که مضمون “Prisma is over capacity” را به همراه خود دارد.

Prisma is over capacity

Prisma is over capacity

نقش مهم سرعت اینترنت شما در سرعت ویرایش عکس توسط اپلیکیشن پریزما

 همانطور که می دانید این اپلیکیشن به صورت آنلاین فعالیت می کند. پریسما منحصر به فرد، با ارائه افکت‌های خاص خود و بهره برداری از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های هنری به منظور اعمال افکت‌های هنری و … اتصال به اینترنت ضروری است. شما افکت یا فیلتر خاصی را در اپلیکیشن Prisma برای تصویر مورد نظرتان انتخاب می‌کنید، هرمی بر روی صفحه نمایان می‌گردد که حاوی عبارت Creating artwork است. فرآیند ویرایش تصویر مورد نظرتان با پر رنگ شدن کل این هرم انجام می‌شود.

Creating artwork

Creating artwork

اشتراک:

نظرات بسته اند