اپلیکیشن Home Workout؛ مربی تناسب اندام در خانه

0

تناسب اندام برای بیشتر افراد از اهمیت خاصی برخوردار است. از آنجایی که همه وقت رفتن به باشگاه و سالن ورزشی را ندارند بهتر است در خانه این کار را انجام دهید. اپلیکیشن Home Workout برای همین منظور طراحی شده است تا در هر جایی بتوانید به ورزش کردن ادامه دهید و اندامی زیبا و متناسب داشته باشید.

اپلیکیشن Home Workout مثل ک مربی حرفه ای ورزشی عمل می کند که انگار به صورت اختصاصی در خدمت شماست تا با انجام صحیح حرکات ورزشی به اندام ایده آل خود برسید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

این نرم افزار روش های زیادی برای برایتان در نظر گرفته. مثلا بعد از نصب و ورود به برنامه می توانید بخش بندی های مختلف آن را مشاهده کنید که هرکدام حاوی حرکاتی برای بخش خاصی از بدن شماست.
هر بخش سه سطح ابتدایی، متوسط و حرفه ای را شامل می شود که همانطور که از اسمشان پیداست تاثیرات متفاوتی خواهند داشت.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این اپلیکیشن، چالش 7X4 آن محسوب می شود. همانطور که احتمالا از نام آن متوجه شدید این بخش شما را به چالشی ۲۸ روزه دعوت می کند. این چالش دو بخش دارد که کی از آن ها تمرکزش روی پایین تنه و دیگری تمام بدنتان را به چالش می کشد. بعد از شروع این چالش شما باید هر روز حرکات پیشنهادی اپلیکیشن را انجام دهید تا شاهد تغییرات چشمگیری در اندامتان باشید.

اپلیکیشن Home Workout

اپلیکیشن Home Workout

برای انجام هریک از حرکات، می توانید نوع صحیح انجام دادن هر آیتم را مشاهده کنید. در کنار عنوان هر آیتم، هم توضیحات مربوط به انجام صحیح حرکت ورزشی نوشته شده و هم اینکه در صورتی که علاقمند باشید، می توانید با لینک شدن به سایت وتوب انجام هر حرکت توسط ورزشکاران مطرح دنیا را مشاهده کنید تا از صحیح انجام دادن هر آیتم اطمینان داشته باشید.

موضوعی که این مربی الکترونیکی را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند پیگیری مداوم اپلیکیشن از انجام حرکات ورزشی شماست که باعث می شود انگیزه بیشتری برای پیگیری و انجام حرکات ورزشی داشته باشید.

امکان ایجاد اهداف هفتگی به صورت کاملا دلخواه کی دیگر از امکانات این اپلیکیشن به شمار می رود. با ورود به این بخش شما می توانید تعداد روز هایی که برای ورزش کردن در نظر گرفته اید و همچنین روز شروع ورزش را مشخص کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند