اپلیکیشن پونز Poonez

0

برنامه نویسان موبایل دنیای بی انتهایی از اپلیکیشن های اندرویدی رو به کاربران این محیط باز کرده اند که می تواند در زمینه های متفاوت به تسهیل امور کمک کرده و رفاه بیشتری برای مردم به ارمغان بیاورد.

در حال حاضر بیشتر شرکت های بزرگ و صاحبان مشاغل با استخدام برنامه نویس موبایل در خصوص نوع کسب و کار خود اپلیکیشن موبایلی آن را نیز تعریف می کنند.

یکی از اپلیکیشن های موبایل بسیار کاربردی، برنامه ی پونز می باشد. این برنامه به کاربران اندروید کمک می کند تا در هر منطقه ای که هستند از تمام مراکز خرید و مکان های مهم در محدوده ی خود مطلع شوند.

اپلیکیشن اندروید پونز

اپلیکیشن اندروید پونز

تصورش را بکنید که وقتی به شهری دیگر سفر می کنید و یا حتی در شهر محل زندگی خود به خیابان هایی می روید که با آن ها آشنایی کمتری دارید، اپلیکیشن پونز می تواند در شناختن محیط اطراف شما و مکان های مهمی که در آن ناحیه وجود دارند کمکتان کند.

به فرض که دنبال یک پمپ بنزین نزدیک باشید، با کمک اپ پونز نزدیک ترین پمپ بنزین به شما معرفی خواهد شد. و یا دنبال یک فست فود بگردید، برنامه ی پونز نزدیک ترین فست فودها را برایتان شناسایی خواهد کرد.

اپلیکیشن اندروید پونز

اپلیکیشن اندروید پونز

اپلیکیشن پونز موفق به دریافت امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی شده و برنامه نویس آن گروه Tookan Tech می باشد.

اگر پیش از این اپلیکیشن پونز را روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب نکرده اید، توصیه می کنیم که با نصب این اپلیکیشن سفرهای درون شهری و برون شهری هدفمندتر و راحت تری داشته و هیچ کجا برای رسیدن به مقصد خود سردرگم نشوید.

اشتراک:

نظرات بسته اند