این اپلیکیشن های بیهوده را از گوشی حذف کنید!

0

اپلیکیشن هایی در بیشتر گوشی های اندرویدی یافت می شوند که علاوه بر بی فایده بودن فضای بسیاری هم اشغال می کنند. این اپلیکیشن های های بیهوده را بهتر است هرچه سریعتر از گوشی تان حذف کنید و آنها را با نمونه بهتری جایگزین کنید.

Facebook
شبکه اجتماعی فیسبوک نامی پر آوازه دارد و تقریبا در همه گوشی ها وجود دارد. اگرچه اکانت فیسبوک نداشته باشید باز هم این اپلیکیشن در اکثر گوشی های اندرویدی وجود دارد و اگر توجه کرده باشید میزان بسیار زیادی فضا به خود اختصاص داده است. بعلاوه اگر هم اکانت فیسبوک داشته باشید باز هم مشکلات فیلترینگ دست از سرتان بر نمیدارند و کندی سرعت و مواردی از این دست شما را آزار خواهند داد.

برای رهایی از دست این اپ بیهوده و استفاده همچنان از آن بهتر است از مرورگر استفاده کنید. برای این کار از صفحه اصلی فیسبوک یک میانبر توسط مرورگر در صفحه اصلیتان ایجاد کنید. به این ترتیب هم سریعتر به آن دسترسی پیدا می کنید هم گوشی تان سریعتر می شود.

برنامه های آب و هوا
تا کنون چند بار از برنامه آب هوا استفاده کرده اید؟ پاسخ اغلب کاربران هیچ است پس چرا باید این اپ در گوشی شما باشد و همواره فضا و دیتا مصرف کند؟
بهترین راه برای جایگزینی این اپ کافیست تا در مرورگرتان Weather را تایپ و سرچ کنید. در کسری از ثانیه دقیق ترین اطلاعات آب و هوا پیش رویتا ظاهر می شود.

اپلیکیشن های بیهوده

اپلیکیشن های بیهوده

انتی ویروس ها
این واقعیت تلخ را باید پذیرفت که آنتی ویروس های اندروید چه رایگان و چه غیر رایگان هیچ کار مفیدی انجام نمی دهند. سیستم عامل اندروید طوری طراحی شده که خودکار از داده های شما محافظت می کند. اگر سیستم و اپلیکیشن های خود را به روز نگه دارید و روی هر لینکی کلیک نکنید، نیاز به نصب هیچ آنتی ویروسی نخواهید داشت.

آنتی ویروس ها جز هدر دادن منابع و مصرف باتری سود دیگری برایتان نخواهند داشت.

اپ های تمیز کننده
اپ های تمیز کننده هم جزو اپلیکیشن های بیهوده هستند که باید از گوشی تان حذف گردند. با کمی مرتب سازی می توانید خودتان کار این اپ ها را انجام دهید و از شر تمام تبلیغات رهایی یابید. کافیست هر ازگاهی فایلهای Cache را از گوشی حذف کنید تا همان کار کلینر ها را انجام دهید.

برای این کار به Settings > Storage بروید و روی Cached data تپ کنید. پاسخ Clear cached data را با OK تایید کنید. برای خالی کردن حافظه مصرف شده در هر برنامه به صورت اختصاصی نیز کافی است به Settings > Apps > Downloaded بروید و با تپ روی هر برنامه می توانید با فشردن دکمه Clear Cache فایل های اضافی درون برنامه را حذف کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند