اپلیکیشن های برتر ترجمه اندروید

0

با وجود موبایل های هوشمند و اپلیکیشن های ترجمه دیگر نیازی به استخدام مترجم به جز در موارد خاص وجود ندارد.

امروزه دانستن زبانی جدید و یا داشتن مترجم همراهی مطمئن، امری اجتناب ناپذیر برای داشتن سفری راحت به کشورهای خارجی و موفقیت های روز افزون در زمینه های کاری مختلف است.

اپلیکیشن های متعددی وجود دارند که میتوانند لغات و جملات را از زبانی به زبان دیگر ترجمه کنند. در ادامه چند نمونه از بهترین ها را معرفی می کنیم.

Dictionary.com
این اپ به عنوان یکی از بهترین ها در نوع خود است. پایگاه داده ی این نرم افزار ترجمه اندرویدی شامل بیش از 2 میلیون لغت، اصطلاحات و کلمات مترادف می باشد. برای ترجمه ی بسیاری از مفاهیم به صورت آفلاین عمل کرده و در صورت نیاز از طریق اینترنت به پایگاه داده مرکزی خود متصل شده و عمل ترجمه را انجام می دهد. همچنین این اپلیکیشن ترجمه مجهز به ترجمه ی صوتی نیز می باشد که یکی از نقاط قوت این نرم افزار ترجمه اندرویدی در مقایسه با سایر نرم افزار ها ست.

Google Translate
Google Translate یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نرم افزار های ترجمه در جهان می باشد که دارای چندین ویژگی اختصاصی است. با استفاده از این مترجم همراه شما می توانید تصاویر گرفته شده در داخل نرم افزار و صدا ها را نیز ترجمه کرده و در قالب متن یا صوت آن را تحویل بگیرید.

Google Translate

Google Translate

Merriam-Webster
یکی دیگر از نرم افزار های ترجمه ی اندرویدی محبوب می باشد که علاوه بر ترجمه ی لغات انگلیسی، مترادف، متضاد، مثالی ازکلمه در داخل جمله و تلفظ صوتی آن را نیز ارائه می دهد. این اپلیکیشن ترجمه نیزبه صورت آفلاین کار کرده و نیازی به اتصال اینترنت جهت ترجمه ندارد.

Free Dictionary
این نرم افزار که به صورت رایگان در دسترس می باشد، قادر به ترجمه ی زبان انگلیسی به ۴۰ زبان مختلف دنیا بوده، اصطلاحات و لغات دارویی و دولتی را به صورت کامل تحت پوشش قرار می دهد. برخی از محتوای این اپلیکیشن ترجمه که برای استفاده ی آفلاین ساخته شده اند که می توانید آن ها را دانلود کنید.

برای دریافت نسخه به روز این برنامه ها می توانید به فروشگاه گوگل مراجعه کنید و با سرچ کردن نام هر کدام به صفحه دانلود آن دسترسی خواهید داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند