انواع میز های رستورانی و تالاری

0

اگر قصد خرید میز چوبی برای منزل و یا رستوران و کافه ی خود دارید, می توانید به سایت جهانتاب مراجعه نمایید و میز مورد نیاز خود را از بین گزینه های آن انتخاب نمایید. با ما همراه باشید تا برخی از نمونه های میز این تولیدی معتبر را معرفی کنیم.

میز های جهانتاب

میز تالاری تارانتو

این نوع میز دارای پایه ی چوبی از جنس بلوط و یا رزین است که این میز کلاسیک به واسطه ی پایه چهار وجهی به خوبی سرپا است. صفحه ی این میز گرد است و جنس آن MDF با لبه ی pvc می باشد. ظاهر این میز بسیار شیک و لوکس است که در تالار ها بسیار پر کاربرد می باشد و در اندازه های 8, 10, 12 سفارش داده می شود. به علت وجود فضای آزاد دور این میز افراد احساس راحتی بیشتری دارند و به سادگی می توانند جا به جا شوند. جهانتاب یک نوع صندلی با همین نام نیز دارد که برای ست کردن با این میز بسیار مناسب می باشد.

میز تارانتو

میز تارانتو

میز تالاری RP6

این نوع میز, میزی کلاسیک و بسیار شیک است که برای تالار ها و رستوران های مجلل کاربرد دارد. پایه های این میز از جنس MDF است که برای استجکام بیشتر در استراکچر داخلی آن از پرووفیل آهن استفاده شده است. این میز گرد است و رویه ی آن از شیشه ای به ضخامت 10 میلی متر است. رویه ی شیشه ای این میز موجب شده است که نظافت آن به سادگی صورت گیرد. به دلیل پارچه ی طرحداری که روکش این میز لوکس است, ظاهر آن را کلاسیک تر کرده است. ابعاد این میز برای تعداد 6 تا 12 نفره متغیر است. می توانید از بین صندلی های گروه جهانتاب صندلی مناسب خود را نیز پیدا کنید.

میز تالاریRP6

میز تالاریRP6

میز تالاری P6

میز تالاری P6 ، با ظاهر شیک و کلاسیک مناسب رستوران های لوکس و تالارها می باشد. این میزغذاخوری دارای استراکچری ترکیبی از MDF و پروفیل آهن می باشد که استحکام مورد نظر و مورد نیاز مشتری را تامین می سازد. پایه و رویه ی این میز مستطیل شکل است و قط پایه موجب می شود که تعادل کافی را داشته باشد. این میز نیز در ابعاد مختلف 6 تا 12 نفره تولید و عرضه می شود. برای کارایی و زیبایی بیشتر گروه جهانتاب صندلی تالاری مناسب ست کردن با میزهای تالاری تولید می کند که می توانید آن ها را در قسمت صندلی ها مشاهده نمایید.

میز تالاری P6

میز تالاری P6

میز F66

این میز دارای پایه ی جمع شونده است که برای رستوران ها مناسب است که به دلیل ویژگی منحصر به فردش در محیط رستوران به سادگی جا به جا می شود. میز F66 به دلیل داشتن استراکچری از پروفیل اهن که دارای صفحه ی مستطیلی از جنس چوب یا MDF است, استحکام و زیبایی بی نظیری دارد. این نوع میز در رستوران کافه و یا منزل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این میز را می توانید, در ابعاد مختلف سفارش دهید. ویژگی بارز این میز غذاخوری، پایه های جمع شونده آن می باشد که حمل و جا به جایی آن را بسیار راحت نموده است.

میزF66

میزF66

اشتراک:

نظرات بسته اند