“اندروید O” تا 10 روز دیگر عرضه خواهد شد

0

در بین سرویس های گوگل؛ سیستم عامل محبوب اندروید و گوگل ترنسلیت همان سیستم ترجمه گوگل بیشترین طرفداران را دارند. هوش مصنوعی گوگل آنقدر پیشرفت داشته که ترجمه ماشینی را به مترجم های انسانی نزدیک کند.

اما جدیدترین خبرهایی که حوالی سیستم عامل اندروید به گوش میرسد. رونمایی از نسخه جدید اندروید، موسوم به اندروید O تا ده روز دیگر است.

این نسخه از اندروید که تا کنون 4 پیش نمایش را از سر گذرانده است بلاخره برای رونمایی رسمی آماده میشود.

بر اساس اعلامات قبلی Android O در ابتدا برای گوشی های زیر عرضه میشود:

Nexus 5X، Nexus 6P، Nexus Player، Google Pixel، Google Pixel XL و Google Pixel C

اما این پایان کار «اندروید او» نخواهد بود، پس از مدت کوتاهی سایر گوشی های هوشمند از برندهای دیگر که از سخت افزار مناسب برای دریافت Android O برخوردار باشند. نیز به آخرین نسخه از اندروید بروزرسانی خواهند شد.

اندروید O از ویژگی های جدیدی بهره میبرد، که کارایی اسمارتفون ها را بهبود مبخشد. چندین ویژگی جدید از جلمه قابلیت تصویر در تصویر، بهبود عملکرد باتری، بهبود صدای بلوتوث، اطلاع رسانی و … در Android O وجود دارد.

در قابلیت تصویر در تصویر شما می توانید به طور همزمان روی صفحه گوشی خود ویدئویی را در پنجره ای کوچک تماشا کنید و از سویی دیگر به کار با قسمت های مختلف تلفن هوشمندتان بپردازید.

همچنین برای بهبود ظاهر نرم افزارهایی که روی تلفن همراهتان نصب کرده اید امکان افزودن افکت و تغییر شکل آیکون بر اساس مدل گوشی شما نیز وجود دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند