امکان دانلود محتوای اینستاگرام

0

شاید تا حالا برای شما هم پیش آمده باشد که به هر دلیلی از اکانت اینستاگرام خود خارج شده باشید و پس از ان نتوانید به اکاننتان دست یابد. بنابر این آن همه پست و استوری جذاب همگی بر باد رفته اند.

این موضوع آنقدر فراگیر بوده که کاربران به مدیران این شبکه اجتماعی مدام شکایت دارند. اگر چه مسئول اصلی از دست دادن حساب کاربری خود شما هستید که بر اثر فراموشی رمز عبور یا ایمیلی و شماره ای که با آن در اینستاگرام عضو بودید این مشکل رخ می دهد اما همواره شکایت از دست اینستاگرام تا حدودی دلها را خنک تر می کند.

اگر چندی دیگر صبر کنید این مشکل تا حدودی حل خواهد شد. قرار است به زودی اینستاگرام قابلیتی را در اختیار کاربر بگذارد تا بتواند محتوای موجود در حساب کاربر اش را دانلود کند.

پیشتر چنین امکانی در شبکه اجتماعی فیسبوک معرفی شده بود که گویا کاربران اینستاگرام نیز چنین گزینه ای را لازم دارند.

حساب کاربری اینستاگرام

حساب کاربری اینستاگرام

یکی از مسئولان این شرکت در گفت و گو با سایت ThechCruunch گفته به زودی شاهد اضافه شدن ابزار جدیدی مشابه فیس‌بوک هستیم تا کاربران بتوانند اطلاعات حساب کاربری خود را دانلود کنند.

اگرچه هنوز مشخص نشده دقیقا چه امکاناتی برای این کار فراهم می شوند. اما به نظر می رسد با استفاده از این ویژگی کاربران عکس ها و فیلم هایی را که پست کرده یا در استوری به اشتراک گذاشته اند همچنین پست های آرشیو شده را بتواند دانلود کنند.

احتمال می رود تمامی پیام هایی که در دایرکت ارسال و دریافت شده نیز قابل دانلود و پشتیبان گیری باشند.

هنوز تاریخ دقیقی برای افزوده شدن قابلیت دانلود محتوای حساب کاربری اینستاگرام اعلام نشده. آیا به نظر شما این راه حل برای کسانی که دائم رمز های حساب کاربری خود را فراموش می کنند مفید است؟

اشتراک:

نظرات بسته اند