امکان خرید حواله پژو 2008 وجود ندارد, لطفا گول نخورید!

2

بلافاصله پس از آغاز خط تولید پژو 2008 ، پیش فروش خودرو از طریق درگاه سایت ایران خودرو آغاز شد و خیلی سریع داوطلبان بسیاری اقدام به پیش خرید خودروی تازه وارد کردند. برای اطلاع از شرایط پیش فروش و مشخصات پژو 2008 اینجا کلیک کنید.

پژو 2008

پژو 2008

درست پس از پایان  مرحله ی نخست عرضه ی محصول جدید ایران خودرو ، سواستفاده گران شروع به تبلیغ خرید و فروش حواله ی خودرو کردند. این درحالی است که پیش از آن گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرده بود امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش پژو 2008 به هیچ عنوان قابل خرید و فروش نیست و انتقال حواله ها باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.
در مرحله ی نخست عرضه ی اولین محصول مشترک ایران خودرو و پژو پس از برجام، باعث شد عده ای از افرادی که موفق به ثبت نام در طرح شده بودند، حواله خودرو پژو 2008 را در مقابل مبلغ بیشتر به شخص دیگری واگذار کنند. این اقدام به هیچ عنوان امکان ندارد و از سوی ایران خودرو تایید نمی شود.
ایران خودرو پیش از اجرای طرح پیش فروش خودرو در برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود بارها اعلام کرده بود که امکان صلح در خصوص پژو 2008 وجود ندارد. این بدان معنا است که متقاضیان ثبت نام در پیش فروش پژو 2008 نمی توانند امتیاز و حواله ی خود را به شخص دیگری واگذار کنند. این اقدام بدین منظور صورت گرفت تا تنها مشتریان و متقاضیان اصلی و واقعی اقدام به پیش خرید محصول کنند نه افراد دلال و سودجو.
با تمام این هشدارها، در وبسایتها شاهد خرید و فروش حواله ی خودرو پزو 2008 هستیم تا جایی که وزیر صنعت، معدن و تجارت هشدار داد که گول خرید و فروش حواله پژو 2008 را نخورید.
در این رابطه وزیر صنعت، معدن و تجارت گوشزد کرد که اگر شخصی گول خورده و حواله‌ ی پژو 2008 خریده، خودش مسئول است، چراکه بارها درباره ی غیرقانونی بودن این اقدام به متقاضیان هشدار داده ایم. ایشان تاکید کردند ایران خودرو در آگهی های پیش فروش پژو 2008 صراحتا اعلام کرده بودند هر شخصی پول بپردازد و خودرو را پیش خرید کند، خودرو را به نام او می‌دهیم و قابل انتقال به غیر نیست. حال اگر شخصی با این همه هشدار اقدام به خرید حواله کرده باشد و سرش کلاه برود، خودش مسئول اصلی است.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. صادق خان در

    خیلیا الان چه بیزیمسی راه انداختن با خرید و فروش حواله پژو 2008. اینا همش حرفه