امکان انتشار استوری اینستاگرام در واتس اپ

0

به روز رسانی های اینستاگرام که نتیجه اش به وجود آمدن استوری های اینستاگرام شد. این قابلیت که نوعی کپی از اسنپ چت است، توانسته است توجه زیادی را به خود جلب کند.
بنا بر آخرین گزارش های منتشر شده از اینستاگرام، روزانه ۳۰۰ میلیون نفر از این قابلیت استفاده می کنند. با این اوصاف به نظر می رسد که کمپانی فی سبوک برنامه ای گسترده تری را برای این قابلیت در نظر گرفته اند. این در حالی ست که بخش استوری اپلیکیشن اسنپ چت روزانه 174 میلیون کاربر دارد.

انتقال قابلیت استوری اینستاگرام به واتس اپ

انتقال قابلیت استوری اینستاگرام به واتس اپ

بیانیه ای رسمی از وب سایت TechCrunch منتشر شده است که نشان میدهد فیسبوک در حال تست قابلیتی است که کاربران بتوانند که استوری های خود را با کاربران واتس اپ نیز به اشتراک بگذارند.

با این ویژگی کاربران می توانند استوری های اینستاگرام را به صورت مستقیم به استاتوس های واتس اپ بفرستند.

هم اکنون که تلگرام‌ فیلتر شده است و استفاده از آن بدون فیلتر شکن ‌میسر نیست، کاربران بیشتری به سمت واتس اپ سوق پیدا کرده اند. جالب است بدانید که استوری هایی هم که در واتس اپ به اشتراک گذاشته می شوند، با همان روش های رمزنگاری واتس اپ ایمن شده و بعد از 24 ساعت نیز ناپدید می گردند.

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که اکنون این قابلیت به شکل محدود در اختیار برخی از کاربران کشور برزیل قرار گرفته است و هنوز مراحل آزمایشی خود را پشت سر میگذراند و به خمین دلیل امکان دارد که به طور کامل این قابلیت لغو شود.

گفتنی ست پیش تر چنین ویژگی برای فیسبوک و اینستاگرام معرفی شده بود و بعید نیست که این قابلیت برای اشتراک گذاری در واتس اپ ‌نیز به نتیجه نرسد.

اگر این ویژگی به صورت رسمی معرفی شود، کاربران می توانند استوری های خود را در سه سرویس فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ به اشتراک بگذارند.

اشتراک:

نظرات بسته اند