امداد جاده ای مدیران خودرو در سراسر کشور در نوروز 97

0

دارندگان خودروهای دو برند MVM و CHERY تعطیلات نوروز را با آسودگی هر چه بیشتر در جاده ها برانند. چرا که مدیران خودرو تمام خودرو های این دو برند را در هر کجای ایران به صورت رایگان امداد رسانی می کنند.

هرچند خودرو های این دو برند با کیفیت ساخته شده اند و کمتر پیش می آید تا در جاده خراب شوند اما اتفاقات غیر قابل پیش بینی هستند. خودروهایی مثل MVM X22 که بیشتر برای سفر های خانوادگی طراحی شده اند نمونه های خوبی از کراس اوور های ام وی ام هستند. با این تدبیر مدیران خودرو دیگر جای هیچ نگرانی نیست.

طرح امداد نوروزی مدیران خودرو با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از طریق ایجاد آرامش خاطر، پشتیبانی فنی، کاهش زمان امداد رسانی در ایام پایانی سال و سفرهای نوروزی اقدام به استقرار بیش از 70 پایگاه امداد جاده ای سیار، 7 نقطه امداد رسانی ثابت ویژه ایام نوروز 97 خواهد کرد.

امداد جاده ای مدیران خودرو

امداد جاده ای مدیران خودرو

این طرح پشتیبانی توسط بیش از 500 پرسنل متخصص حوزه فنی و بصورت شبانه روزی از 27 اسفند 96 لغایت 14 فروردین 97 در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

تیم های پشتیبانی مستقر در نمایندگی ها و دفتر مرکزی کنترل کمپین امداد نوروزی در تهران شامل تیم های مرکز تماس، گروه قطعات، پشتیبانی فنی و مهندسی، گارانتی، امدادگران و بازرسان امداد خودرو با شماره تماس 02147651 آماده خدمت رسانی به اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو و دارندگان خودرو های هر دو برند MVM و CHERY خواهند بود.

مهمترین نکات در نظر گرفته شده در این دوره از خدمات امداد جاده ای حمل کلیه خودرو های دارای گارانتی و غیر گارانتی تا نزدیکترین محل نمایندگی مجاز مدیران خودرو بصورت رایگان خواهد بود. همکاری مشترک شبکه امداد رسانی مدیران خودرو با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی امکان افزایش محدوده خدمت رسانی به اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو را بیش از پیش مهیا کرده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند