ال جی جی 6 خم نمیشود + ویدئو

0

یکی از پرچمدارانی که به زودی به بازار جهانی موبایل وارد خواهد شد از برند ال جی خواهد بود. این پرچمدار به یک صفحه نمایش 5.7 اینچی با نسبت تصاویر 18:9 مجهز خواهد بود که حاشیه ی بسیار اندکی دارد.
این صفحه نمایش بزرگ یک سوال در ذهن کاربران تداعی می کند، که در مقابل حوادث محتمل و ضربات قدرت دارد؟

 

 

ال جی جی 6

ال جی جی 6

این گوشی که ال جی جی 6 نام دارد به وسیله ی کانال محبوب یوتوب JerryRigEverything در نخستین روزهای رونمایی کالبد شکافی شد. هم اکنون نیز این گوشی آخرین تست های مقاوت خود را پشت سر می گذارد.
در این تست نشان داده شد که شاسی ال جی ج 6 مقاومت بسایر بالایی را از خود نشان داد و به آسانی خم نشد.
بنا بر اخبار منتشر شده از این گوشی موبایل، تمام سطح رویی و پشتی بدنه ال جی جی 6 با شیشه گوریلا گلس کاور شده است و این موضوع تا حد قابل قبولی این تلفن همراه را در برابر خط و خش مقاوم ساخته است. گرچه برای محافظت بیشتر استفاده از محافظ صفحه توصیه میشود چرا که صفحه نمایش آن در مقابل گرانیت آسیب پذیر نشان داده شد.
گزارشات حاکی از آن است که سنسور اثر انگشت این گوشی در پشت بدنه ی این گوشی افول کرده و به راحتی خط می افتد، البته گفته میشود که با وجود خط و خش نیز کاملا درست کار می کند.
در نقطه دیگر سنسورهای عکس برداری جلو و پشت بدنه نیز با گوریلا گلس پوشیده شده اند و به خوبی مقاوم هستند.
آنچه که از این آزمایش ها بر می آید این است که شاسی این گوشی استحکام بسیار بالایی دارد و همانند سایر همتایان ود به آسانی خم نمیشود. این موضوع سبب می شود که شما بتوانید به راحتی این گوشی را درون جیب خود قرار داده و نگرانی از این بابت نداشته باشید.
در ادامه می توانید ویدئویی از این آزمایش ها را تماشا کنید:

 

 

اشتراک:

نظرات بسته اند