اقبال به بازی سازهای یوتیوب رو کرد

0

یوتیوب سرویس کانال های پولی خود را متوقف کرده. و قصد دارد حمایت مالی اش را به سمت کانال های بازی سازی سوق دهد.

به همین خاطر این وبگاه ویدئویی امکان قرار دادن محتوای جدید را در کانالهای پولی متوقف کرده است. و تمام محتوایی که از قبل هم وجود داشته، تا تاریخ یکم دسامبر در کانالها وجود دارند و از آن پس به صورت خصوصی در می آیند و از آن پس تصمیم با صاحبان محتوا است که آنها را به صورت رایگان و عمومی به اشتراک بگذارند یا حذفش کنند.

در مورد کسانی که قبلا ویدئو خریده اند هم باید گفت که هیچ یک از محتوای خریداری شده از حسابشان حذف نمیشود و همچنان برای آنها قابل استفاده خواهد بود.

برای یادگیری آموزش دانلود از یوتیوب کلیک کنید

یوتیوب

یوتیوب

به نقل از وب‌سایت zdnet، یوتیوب پیش از این اعلام کرده بود که از ۱ دسامبر ۲۰۱۷ (۱۰ آذر ماه) محتوای پولی را متوقف کرده و تمرکز خود را بر روی سازندگان بازی می گذارد تا حامیان مالی بیشتری پیدا کنند.

این سایت در همین راستا امکان گذاشتن محتوای جدید پولی را از روز سه شنبه متوقف کرد و کاربران دیگر نمی توانند محتوای جدیدی در این بخش اضافه کنند. البته این شرکت گفته است که کانال های پولی و یا فیلم های موجود در این بخش تا تاریخ انقضا (۱ دسامبر) نشان داده می شوند.

خدمات پولی در سال ۲۰۱۳ به یوتیوب اضافه شده بود اما به نظر این سایت اکنون با وجود سرویس های دیگری چون سوپر چت و یوتیوب سازندگان راه های مناسبی برای کسب درآمد از مطالب خود را دارند و دیگر نیازی به ویدیوهای پولی در یوتیوب نیست.

اشتراک:

نظرات بسته اند