افزودن شبکه های اجتماعی به وردپرس

0

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی می توانند کمک زیادی در بالا بردن بازدید سایت ها داشته باشند. مدیران سایت ها همواره در پی راهی برای بالا بردن بازدید کنندگان سایت شان بوده اند.

افزودن شبکه های اجتماعی به وب سایت می تواند در جذب کاربر بسیار تاثیر گذار باشد. برای اینکار نیاز به استخدام طراح سایت ندارید بلکه با یک افزونه کاربردی در سایت های وردپرسی به راحتی میتوان این کار را انجام داد. کافیت تا افزونه “Social Icons Widget” را نصب کنید پس از آن به راحتی شبکه های اجتماعی را به سایت خود لینک کنید.

افزونه کاربردی “Social Icons Widget” وردپرس تاکنون بیش از 20000 دانلود و نصب و فعال سازی شده است.

این افزونه کاربردی وردپرس توسط Daniel و Nisbetcreative نوشته شده است و دارای پشتیبانی خوبی است. این افزونه با هدف کمک به مدیران وب سایت برای دنبال کردن کاربران در شبکه های اجتماعی در وردپرس و وب سایت می باشد.

گوگل به طور واضح اعلام کرده است که شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر روی موتور جستجو ندارد اما به طور غیر مستقیم تاثیر گذار اند. با محبوب شدن در شبکه های اجتماعی و قرار دادن لینک سایت شما، بازدید به سمت وب سایت شما زیاد است و شما می توانید با وجود شبکه های اجتماعی مانند Google Plus، Facebook، Twitter مکان خیلی خوبی برای قرار دادن لینک سایت شما و محصولات و محتوای سایت شما است که می توانید مشتری و بازدید کننده برای سایت خود جذب کنید.

افزونه شبکه های اجتماعی

افزونه شبکه های اجتماعی

از مزایای اشتراک گذاریلینک شبکه های اجتماعی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* افزایش ترافیک سایت
* ایجاد پل مطمئتی میان شرکت و مشتریان
* ایجاد برند با کمترین هزینه

ابتدا آخرین نسخه افزونه را از مخزن افزونه های وردپرس دانلود و نصب کنید. این افزونه کاربردی وردپرس تنظیمات خاصی ندارد. و به راحتی شبکه های اجتماعی در وردپرس را به سایت شما اضافه می کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند