افزایش قیمت هیوندا سوناتا هیبرید 2018

0

پس از خبر فروش ویژه ام وی ام ایکس 22 که دیروز دریافت کردیم، خبر افزایش قیمت هیوندا سوناتا هیبرید 2018 امروز تکان دهنده بود.

افزایش قیمت هیوندای سوناتا 2018، نرخ این خودرو در ایران را به 389 میلیون تومان رسانده است. همان طور که م یدانید خودروی سوناتا هیبریدی از برند هیوندای در شمار محبوب ترین خودروهای پاک موجود در ایران قرار دارد و از زمانی که شرکت پاکرو (نماینده رسمی برند هیوندای در ایران) واردات این خودرو را آغاز کرد، استقبال فوق العاده ای از آن در بین خریداران خودروهای لوکس خارجی دیده شد.

لازم به ذکر است که زمان تحویل سوناتا هیبریدی 2018 ظرف مدت 30 روز کاری خواهد بود.

 

افزایش قیمت هیوندای سوناتا هیبرید 2018

افزایش قیمت هیوندای سوناتا هیبرید 2018

مشخصات فنی سوناتا هیبریدی 2018 هیوندای

این خودروی کره ای دارای موتور بنزینی با حجم 2 لیتر و 4 سیلندر هیبریدی است. این موتور قدرت 154 اسب بخار تولید می کند و دو عدد الکتروموتور با قدرت های 51 اسب بخار و نیز 67 اسب بخار را یدک می کشد. با این الکتروموتورهای متصل شده به موتور اصلی می توانیم در نهایت 200 اسب بخار قدرت از موتور خودروی سوناتا هیبریدی 2018 دریافت کنیم.

جعبه دنده این خودرو 6 دنده اتوماتیک خواهد بود و بر خلاف انتظارها که تصور می شد گیربکس 8 دنده ای اتومات روی این خودرو قرار بگیرد، شاهد همان گیربکس اتومات 6 دنده ای هستیم.

 

افزایش قیمت هیوندای سوناتا هیبرید 2018

افزایش قیمت هیوندای سوناتا هیبرید 2018

 

امکانات رفاهی هیوندای سوناتا هیبریدی 2018

از امکانات رفاهی که این سدان کره ای در اختیار راننده و سرنشینان خود قرار می دهد می توان به مواردی چون سنسور پارک جلو و عقب، گرمکن صندلی های جلو و عقب، دوربین دید عقب، فرمان سه حالته برقی، سیستم هشدار نقطه ی کور، نمایشگر لمسی، بلوتوث، گرمکن فرمان، حافظه صندلی، تنظیم برقی صندلی های جلو، ترمز پارک برقی، پرده عقب برقی، پرده های جانبی برقی، تهویه خودکار دوگانه، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل کشش، سانروف برقی، سقف پانوراما، اتوهل، سیستم صوتی فوق پیشرفته، کروز کنترول، چراغ های زنون و… اشاره کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند