افت قیمت آیفون 8 در ایران

1

آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به طور رسمی وارد بازار جهانی شده است اما نکته اینجاست که برخلاف سال های گذشته، استقبال گسترده ای از این اسمارت فون جدید اپل نشد.
این در حالیست که چند روز پیش جنگ قیمت آیفون 8 پیش از ورود به بازار راه افتاده بود، چرا که قیمت های نجومی برای آن در نظر گرفته شده بود، اما گزارش ها حاکی از آن است که به دلیل استقبال نشدن از این گوشی، قیمت آیفون 8 در ایران به شدت در حال کاهش است.

 

 

قیمت آیفون 8

قیمت آیفون 8

براساس گزارش فعالان بازار، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس که دیروز با قیمت بسیار بالایی وارد بازار شدند، به دلیل عدم استقبال کاربران، مدام در حال کاهش قیمت هستند. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که قیمت های تعیین شده در بازار تهران تقریبا دو برابر قیمت  جهانی این گوشی ها هستند.
البته گفتنیست که استقبال نشدن از این آیفون های جدید تنها مختص به بازار ایران نیست، در استرالیا و چین هم خبر از صف های طویل برای خرید این اسمارت فون نبود.
البته برخی از کارشناسان، علت عدم استقبال از آیفون 8 را، عرضه ی آیفون 10 می دانند که قرار است چند هفته ی دیگر وارد بازار شود.
گفته می شود بسیاری از کاربران در انتظار آیفون 10 هستند و ترجیح میدهند هزینه ی بیشتری را صرف کنند تا اسمارت فونی با تغییراتی محسوس در دست بگیرند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. عجب راهکاری !

    آقا کسی آیفون 8 نخره بزار ارزون بشه بعد یهو در حمله ای هماهنگ همه با هم در یک روز بخریم که اگه باز قیمتش بالا رفت کسی ضرر نکنه