اشتراک گذاری همزمان استوری اینستاگرام و واتس آپ

0

همانطور که می دانید وجه تشبیه دو اپلیکیشن واتس آپ و اینستاگرام قابلیت استوری است. این ویژگی یکی از پرطرفدار ترین موارد در دو اپ است.

در جدیدترین گزارش ها آمده است که مقامات فیسبوک در پی آنند تا با ایجاد یک پل ارتباطی بین واتس آپ و اینستاگرام بتوان در هر دو اپلیکیشن به صورت هم زمان استوری به اشتراک گذاشت.

لازم به ذکر است که هر دو اپ واتس آپ و اینستاگرام متعلق به شرکت فیسبوک هستند و به همین دلیل به راحتی میتواند دو اپ را با هم متصل کند. هدف فیسبوک یک پارچه سازی اپلیکیشن ها این شرکت است از این رو هر چند وقت یک بار قابلیت های همگام سازی جدیدی در برنامه های آن افزوده می شود.

استوری های اینستاگرام به عنوان یکی از ویژگی های پرطرفدار این نرم افزار از ماه مارس سال 2017 میلادی راه اندازی شد که از همان زمان، مورد اقبال کاربران قرار گرفت.

استوری واتس آپ

استوری واتس آپ

این ویژگی برخلاف فیس بوک در نرم افزار اینستاگرام طرفداران بسیار زیادی یافته و بسیاری از کاربران روزانه از آن استفاده می کنند.

به همین ترتیب نیز فیس بوک بر آن شده است تا این بار، استوری های اینستاگرام را با دیگر نرم افزار تحت کنترل خود یعنی واتس اپ یک پارچه نماید.

این قابلیت احتمال دارد به زودی در دسترس قرار گیرد چرا که هم اکنون در کشور برزیل به صورت آزمایشی برای برخی کاربران فعال شده است.

بر اساس اظهارات مقامات فیس بوک، عملکرد موردنظر بدین ترتیب است که این سری از استوری ها دقیقاً مطابق با سیاست های رمزگذاری واتس اپ محافظت شده اند، ضمن اینکه 24 ساعت پس از انتشار نیز به صورت خودکار پاک خواهند شد.

هرچند مراحل آزمایشی طرح اشتراک گذاری استوری انجام شده اما دقیقا مشخص نیست چه زمانی این ویژگی به صورت عمومی عرضه شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند