اسپانیا…گردشگردوست ترین کشور

0
اسپانیا

اسپانیا

کشوری در دنیا وجود ندارد که درگیر صنعت گردشگری نباشد،چرا که کشورها مایل هستند تا مردم از دیگر کشورها نیز از جاذبه های گردشگریشان دیدن کنند تا علاوه بر سود اقتصادی،چهره ی مثبتی از کشورشان ثبت کنند.همین موضوع باعث اهمیت صنعت گردشگری در جهان شده است و کشورهای جهان در حال رقابت هستند تا بتوانند شاخصهای گردشگریشان را بهبود ببخشند.

اسپانیا

اسپانیا

در این میان انجمن جهانی اقتصاد هر دو سال یک بار معیارهایی را در 141کشور جهان بررسی می کند و رتبه هایی را به آنها اختصاص می دهد.این انجمن با بررسی 14 مشخصه در میان 141 کشور جهان،عملکرد آنها را در زمینه ی بهره رساندن اجتماعی و اقتصادی به گردشگران و صنعت گردشگری را بررسی کرده و کشورها را رتبه بندی می کند.کشوری که رتبه ی نخست را کسب کند به عبارتی گردشگردوست ترین کشور لقب می گیرد. در اخبار گردشگری درسال 2015کشور اسپانیا که دومین صنعت گردشگری بزرگ جهان را دارا است،رتبه ی نخست را کسب کرد و گردشگر دوست ترین کشور دنیا شد.امسال کشور اسپانیا توانست برنده ی دوسال قبل یعنی کشور سوئیس را پشت سر بگذارد و به این مقام دست یابد.

اسپانیا

اسپانیا

کشور تاریخی اسپانیا انقدر جاذبه ی تاریخی و طبیعی بی نظیر دارد که توانسته در میان کشورها جایگاه بالایی در ضمینه ی توریست داشته باشد.در کنار اینها تمام تلاش خود را برای رفاه حال گردشگران انجام می دهد تا راضی از این کشور خارج شوند.از نکات جالب گردشگری کشور اسپانیا می توان به سیستم رتبه بندی هتلهای آنجا اشاره کرد.سیستم رتبه بندی هتلهای آنها بسیار سخت گیرانه است،از این رو هتلهای اسپانیا سطح بالاتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارند.

اگر قص سفر به این کشور زیبای اروپایی را کردید، با مراجعه به لینک زیر، بهترین تورهای اسپانیا را با بهترین قیمت و با بهترین هتلها خریداری کنید:

http://www.parmidatours.com/tour/italy-spain

اشتراک:

نظرات بسته اند