فرستادن استیکر در واتس اپ اجرایی می شود

4

با فیلتر شدن تلگرام، استفاده از واتس اپ بیش از پیش قوت گرفته است. اما این پیام رسان هنوز محدودیت هایی دارد که نمی تواند درست مانند تلگرام نیاز ها و خواسته های کاربرانش را تامین کند. یکی از این نیاز ها استفاده از استیکر در واتس اپ است.

اما در خبرهای منتشر شده آمده است که به زودی قرار است این پیام رسان به استیکر مجهز شود و کاربران بتوانند از استیکر استفاده کنند. این در حالی است که قرار است فیسبوک در آینده ای نزدیک در این پیام رسان از استیکر های خاص خودش استفاده کند.

استفاده از استیکر در واتس اپ

استفاده از استیکر در واتس اپ

اگرچه هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده ولی اطلاعات لو رفته از بتا جدید واتس‌اپ نشان می‌دهند که این اپ یک قدم به داشتن استیکرها نزدیک‌تر شده است.

در نسخه آزمایشی 2.18.218 واتس اپ پیش‌نمایشی از دو استیکر پک با نام‌های Bibimbap Friends و Unchi & Rollie وجود دارد که البته کاربران همچنان نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اکانت توییتر WABetainfo که این عکس را لو داده، در ادامه گفته وقتی فروشگاه استیکرهای واتس آپ با استیکرهای جدید آپدیت می‌شود، یک نقطه سبز رنگ نیز بالای آیکون + ظاهر خواهد شد.

البته باید بگوییم که این بار اول نیست که از انتشار استیکر در واتس اپ بتا خبر می شنویم، تقریبا یک ماه پیش نیز آن‌ها Sticker Reaction را معرفی کردند.

نسخه های آزمایشی قبلی واتس اپ نشان می دهند که قرار است استیکرهایی با زیر شاخه های عشق، ناراحتی، تعجب و خنده عرضه شود.

بنابراین اگر روی Love کلیک کنید، استیکرهای عاشقانه به نمایش درمی‌آیند. این ویژگی (دسته‌بندی استیکرها) Sticker Reaction نام دارد. احتمالا در زمان عرضه آن به نسخه نهایی، تعداد این دسته‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

اشتراک:

4 دیدگاه

  1. واو چقدر هیجان انگیز حالا اگر واتس اپ استیکر نداشت شب گشنه می خوابیدیم

  2. با این همه نمی تونه جای تلگرام رو بگیره و هرگز واتس اپ جایگزین مناسبی برای تلگرام نمی شه. به خصوص با نسخه دسکتاپ مزخرفی که داره

  3. واتس اپ خوبه، من دوسش دارم اگه یه کم کاربر پسند تر باشه بهتره