استریم موزیک در اپل واچ سری 3

0

در معرفی جدیدترین ساعت هوشمند اپل گفته شده که از شبکه LTE بهره میبرد و قادر است از این طریق به استریم آنلاین موزیک بپردازید. هر چند قیمت اپل واچ نسخه 3 بالا است اما قابلیت های بی نظیری نیز به ارمغان آورده است!

اگرچه اپل واچ های نسخه پیشین نیز قابلیت پخش موزیک را دارا بودند اما کاربران تنها می توانستند موزیک های درون حافظه ساعت هوشمند و یا درون حافظه موبایل را گوش دهند. دست یابی به استریم آنلاین موزیک یک نوآوری در ساعت هوشمند اپل نسخه 3 است.

در تست‌هایی که روی اپل واچ سری سه، نسخه LTE صورت گرفته است، مشخص گردید که استریم آنلاین موزیک توسط این گجت یک رویداد هیجان‌انگیز به حساب می‌آید.

البته شایان ذکر است که استریم موزیک روی اپل واچ سری 3، مصرف باتری را به طرز محسوسی بالا می‌برد که البته رخداد قابل تعجبی نیست! اما جای فکر را دارد. از طرفی دیگر نیز شما می‌توانید به وسیله منشی هوشمند اپل؛ سیری، به جستجو در محیط اینترنت نیز بپردازید. همچنین این برای اولین بار است که بدون نیاز به تلفن هوشمند، شما قادر هستید تا هر موزیکی را از اپل واچ خود درخواست کنید تا آن را پخش نماید.

استریم موزیک

استریم موزیک

دو اپلیکیشن «نرم افزار Music و Radio» به صورت جداگانه برای پخش موزیک روی اپل واچ موجود است. در سایر محصولات اپل، Radio یکی از تب‌های اپلیکیشن Music است. اما در اپل واچ، یک نرم‌افزار جداگانه به آن اختصاص یافته است.

در اپلیکیشن Music، پلی‌لیست‌های شما مانند سایر محصولات به چشم می‌خورند و اگر عضو سرویس اپل موزیک باشید، می‌توانید به گنجینه عظیمی از موزیک‌های روز دنیا دسترسی داشته باشید.

نرم‌افزار Radio نیز محلی است برای گوش دادن رایگان به موج‌های رادیویی مانند Beats 1 یا شبکه‌هایی دیگر مانند ESPN، CBS و NPR.

البته این موضوع را نیز به یاد داشته باشید که برای پخش موزیک از روی اپل واچ، به یک هدفون بلوتوث هم نیاز دارید. در غیر این صورت، با پیغام عدم امکان پخش روی ساعت هوشمند اپل مواجه خواهید شد!

اشتراک:

نظرات بسته اند