استارت آپ ویکند سه روز هیجان انگیز برای افراد خلاق

0

شرکتهای بزرگ از ایده های ساده شکل گرفته اند،یعنی شروعی ساده اما موفقیت پایدار.همه ی ما شاید در ذهنمان ایده های نوعی برای کسب درآمد داشته باشیم که همین طور بلااستفاده در ذهنمان باقی بمانند،اما می توان با کمک دیگران این ایده ها را به ثمر رساند.در واقع ایده های خلاقانه در ذهن شما می تواند با همکاری و راهنمایی افراد با صلاحیت به استارت آپ تبدیل شده و در نهایت به یک شرکت موفق و سودآور.در مطلب”استارت آپ ویکند به زبان ساده” گفتیم استارت آپ ویکند محفلی صمیمی مملو از انسانهای خلاق است که سعی می کنند ایده های خود را به ثمر برسانند.
استارت آپ ویکند یک گردهمایی برای کارآفرینی است که در سه روز پایانی هفته با حضور شرکت کنندگان با انگیزه شامل عاشقان استارت آپ، برنامه نویسان، مدیران تجاری، کارآفرینان ،بازاریابها و طراحان گرافیک برگزار می شود تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کرده و تشکیل گروه بدهند و در آخر هم ایده های خود را به اجرا دربیاورند.
استارت آپ ویکند از عصر روز 4شنبه آغاز و در عصر روز جمعه به کار خود پایان می دهد.در روز نخست پس سخنرانی نماینده ی استارت آپ جهانی شرکت کنندگان مشتاق ایده های خود را مطرح می کنند.از میان ایده ها برترینها با رای حضار انتخاب می شود و پس از تلاش برای اجرایی کردن ایده آغاز می شود.
در این مرحله صاحبان ایده های برتر تیم خود را با استفاده از تخصصهای مختلف تشکیل می دهند تا ایده را به استارت آپ تبدیل کنند.
صبح روز دوم یعنی 5شنبه زمانی برای به اجرا رساندن ایده با حضور اعضای تیم است.افراد در کارگاههایی که برایشان تدارک دیده شده جمع شده و با راهنمایی مربیان سعی می کنند ایده را به اجرا بگذارند.
روز سوم یعنی جمعه روز ارائه ی ایده و محصول نهایی در حضور داوران استارت آپ ویکند است.اما پیش از آن گروهها آخرین تلاشهای خود را برای ارائه ی یک استارت آپ موفق انجام می دهند.در نهایت در عصر روز جمعه سه تیم به عنوان تیمهای برگزیده انتخاب می شوند.اما برنده ی واقعی گروهی است که بتواند پس از این رویداد هم تیم خود را حفظ کرده و استارت آپ را به شرکتی سود آور بدل کند.

رویداد استارت آپ ویکند

رویداد استارت آپ ویکند

اشتراک:

نظرات بسته اند