استارت آپ ویکند به زبان ساده

0

در مطلب “استارت آپ به زبان ساده“آغاز شکل گیری کسب و کارهای موفق را استارت آپ نامیدیم که هر شخصی با ایده ها ی نو را می تواند به موفقیت در عرصه ی جهانی برساند.اما باید تکنیکهای استارت آپ را آموخت تا ایده به نتیجه ی دلخواه دست یابد. از این روی گردهماییهایی در آخر هفته برگزار می شود که علاوه بر اینکه این تکنیکها را به شرکت کنندگان ارائه می دهد زمینه ای می شود تا افراد ایده های خود را مطرح کرده و یک استارت آپ به وجود بیاورند.در واقع به این گردهماییها استارت آپ ویکند گفته می شود.

استارت آپ

استارت آپ

استارت آپ ویکند چیست؟

به عبارتی استارت آپ ویکند یک رویداد کارآفرینی است که در سه روز پایانی هفته با حضور شرکت کنندگان با انگیزه شامل عاشقان استارت آپ، برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریابها و طراحان گرافیک برگزار می شود تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کرده و تشکیل گروه بدهند و در آخر هم ایده های خود را به اجرا دربیاورند.
باید گفت استارت آپ ویکند یک برنامه در سطح جهانی است که تاکنون در بیش از 480شهر دنیا برگزار شده است.این گردهمایی آخر هفته سبب شکل گیری شبکه ی گسترده ای از مشتاقان کارآفرینی شده است که توانسته اند ایده های نوعی در جهان مطرح کرده و به موفقیت دست یابند.
آنچه مسلم است در استارت آپ ویکندها ایده های بسیاری مطرح می شود،اما آنچه از اهمیت بسیاری برخوردار است اجرای ایده است.در استارت آپ ویکندها شرایطی برای تشکیل گروه برای اجرای ایده زیر نظر یک مربی فراهم می شود.مربی درواقع می تواند یک کارآفرین موفق باشد که گروه را هدایت می کند.در آخر باید ایده ها اجرا شده و توسط داوران به قضاوت گذاشته شوند.سه ایده ی برتر توسط داوران انتخاب می شوند و در نهایت یک استارت آپ شکل می گیرد.برنده ی واقعی گروهی است که بتواند پس از گردهمایی اخر هفته ی استارت آپ ویکند خود را حفظ کرده و ایده را تبدیل به یک کسب و کار سودآور کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند