از لاله پارک تبریز دیدن کنید

0

اگر قصد سفر به شهر زیبای تبریز را داشته باشید و از یک تبریزی درباره ی مکانهای دیدنی تبریز که باید حتما به آن سر بزنید بپرسید،  قطعا لاله پارک را به شما پیشنهاد می کند. لاله پارک برخلاف تصور یک بوستان با لاله های رنگانگ نیست، بلکه یک مجتمع تجاری بسیار لوکس است که معروف ترین برندها را در خود جای داده است. علاوه بر این یکی از زیباترین هتلهای تبریز با نام هتل کایا لاله پارک در این مجموعه جای گرفته است که می توانید با رزرو این هتل علاوه بر اقامتی به یادماندنی همراه با آرامش به یکی از جذاب ترین مراکز گردشگری مدرن تبریز نزدیک باشید.

مجتمع لاله پارک تبریز

مجتمع لاله پارک تبریز

مجتمع توریستی لاله پارک را بیشتر بشناسیم

مجموعه لاله پارک یک مجتمع تجاری، تفریحی، اقامتی در شهر توریستی تبریزاست که در خوش آب و هواترین منطقه ی تبریز یعنی بزرگراه پاسداران واقع شده است. این مجموعه دارای دو بخش مرکز خرید و هتل 5ستاره است که در کنار هم یکی از محبوب ترین مراکز توریستی مدرن شهر تبریز را به وجود آورده اند. این مجموعه با سرمایه‌گذاری علی پولادی که اصالتاً اهل تبریز و ساکن استانبول است، با سرمایه ای بالغ بر 80 میلیون دلار احداث شده است.
فاز تجاری لاله پارک در بهمن ماه سال 1391 در 5طبقه که شامل ۱۲۶ باب واحد تجاری، هایپرمارکت ، فضای بازی کودکان،زمین پاتیناژ  و رستوران و کافی شاپ است، افتتاح گردید. فضای مدرن و بسیار شیک مرکز خرید لاله پارک خرید از فروشگاههای برند این مرکز را بسیار لذت بخش می کند. در این مجموعه می توانید نمایندگی برندهای مطرح ترک را در یک جا در کنار یکدیگر پیدا کنید.

زمین پاتیناژ لاله پارک تبریز

زمین پاتیناژ لاله پارک تبریز

هتل 5ستاره کایا لاله پارک

اگر مسافر شهر تبریز شدید بهتر است رزرو هتل 5ستاره تازه تاسیس کایا لاله پارک را جز الویتهای خود قرار بدهید. این هتل 5ستاره با امکانات مدرن به تازگی برای پذیرایی از مهمانان خوش سلیقه ی شهر تبریز افتتاح شده است.
هتلهای تبریز از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند که با توجه به اهمیت گردشگری شهر تبریز سرمایه گذاریها برای احداث هتلهای مجهز و شیک در این شهر در حال افزایش است. یکی از این هتلهای تازه تاسیس هتل بین المللی 5ستاره کایا لاله پارک از مجموعه هتلهای زنجیره ای کایا در ترکیه است.
هتل کایا لاله پارک در تیر ماه سال 1395 در 17 طبقه در مجتمع توریستی لاله پارک با مدرن ترین امکانات روز هتلداری برای پذیرایی از مسافران شهر تبریز افتتاح شد. این مجموعه دارای 11 طبقه اقامتی است که شامل ۱۹۲ اتاق استانداردِ ۳۵ متری، ۲۵ سوئیت ۶۴ متری و یک رویال سوئیت ۱۸۰ متری می شود. در طبقه فوقانی هتل یک رستوران مجلل و یک مجموعه ورزشی مجهز احداث شده است. این مجموعه ورزشی شامل استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، حمام ترک، سالن‌های ورزشی و سالن استراحت است.

هتلهای تبریز هتل کایا لاله پارک

هتلهای تبریز هتل کایا لاله پارک

اشتراک:

نظرات بسته اند