از اینستاگرام در حالت آفلاین استفاده کنید

0

اینبار نوبت نوسعه دهندگان اینستاگرام است که به کاربران اندرویدی این امکان را می دهد که به صورت آفلاین هم از این اپلیکیشن استفاده کنند.
این شرکت که در حال حاضر یکی از زیرمجموعه‎های فیسبوک است، در رویداد F8 اعلام کرد از حالا به بعد خیلی از ویژگی‎ها و قابلیت‎های اپ آندرویدی آن‎ها به‎صورت آفلاین هم کار می‎کند.
این بدین معناست که کاربان می توانند بدون دسترسی به اینترنت در تب های اینستاگرام بچرخند، فید ها را ببینند، لایک کنند و کامنت بگذارند، اما تا زمانی که ارتباط دستگاه دوباره به اینترنت وصل نشود، هیچ کدام از این موارد اعمال نمی‌شود.

این موضوع به خصوص برای کابرانی که در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند، اهمیت ویژه ای دارند. البته گفتنیست که کاربران در این حالت تنها قادر به مشاهده عکس‌ها و پروفایل‌هایی هستند که زمان دسترسی به اینترنت یک بار آن‌ها را بارگذاری کرده‌اند که پیش از این، این امکان میسر نبود.

شاید یکی از دلایلی که این امکان فقط برای اپ اندروید این شرکت راه‌اندازی شده، استفاده بیشتر از دستگاه‌های اندرویدی در بازارهای در حال توسعه باشد ولی این‌طور نیست که این قضیه برای اپ‌های iOS وجود نداشته باشد. مود آفلاین روی اپ iOS هم ارائه شده است. علاوه بر این، پست‌ها و نظراتی را که قبلا گذاشته شده بارگذاری می‌کند ولی کاربران تا زمانی‌که به اینترنت متصل نباشند، تغییری صورت نمی‌گیرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند