ارز دیجیتالی تلگرام به رقابت بیت کوین می آید!

1

تلگرام پس از آنگه در دنیای مسنجرها خوش درخشیده و توانست امنیتش را در مقابل رقبا به اثبات برساند. گویا می خواهد پا در کفش ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین و … کند.

بنا بر گزارشها تلگرام قصد دارد با طراحییک ارز دیجیتالی به نام “Gram” که چندین ایده کلیدی در آن عملی میشود با غول های دنیای ارزهای رمزگزاری شده رقابت کند.

گفته می شود Gram با مسنجر رمزگذاری شد تلگرام ادغام خواهد شد. تا راهی آسان برای ارسال پول به صورت خصوصی و بین المللی فراهم شود.

این ارز دیجیتالی تلگرام مبتنی بر شبکه بلاک چین طراحی می شود و مدیریت آن توسط “Telegram Open Network” اداره شود.

روز دوشنبه سایت “TechCrunch” در همین خصوص مقاله ای منتشر کرد. در این گزارش آمده است: کیف پول ارز دیجیتالی تلگرام به زودی احتمالا در سه ماهه چهارم سال جاری، به وسیله “Telegram Open Network” در دسترس کاربران قرار می گیرد و فعالیت آن در آغاز 2019 شروع می شود.

ارز دیجیتالی

ارز دیجیتالی

برخلاف بیت کویین که در هر ثانیه تنها 7 تراکنش صورت می گیرد. ارز دیجیتالی تلگرام قرار است بسیار سریع باشد و در هر ثانیه 1 میلیون تراکنش صورت گیرد و این خود برگ برنده ای برای Gram است.

برای این چرخه 200 میلیون “Gram” طرح ریزی خواهد شد. چهار درصد به وسیله تیم توسعه این ارز، و بیشتر از 52 درصد توسط خود تلگرام برای جلوگیری از انجام احتکار نگهداری می شود. و 44 درصد نهایی در فروش خصوصی و عمومی توزیع خواهد شد.

این شرکت در حال حاضر به فروش نشان های محدود به ارزشی معادل 500 میلیون دلار فکر می کند، که احتمالا آن را افزایش خواهد داد. “ارائه اولیه سکه” می تواند در ماه مارس باشد، که به طور گسترده ایی برای سرمایه گذاری در اختیار مردم قرار می گیرد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. اصلا ارز دیچیتال چیه که اینقدر حرفشه دنیا داره به کجا میره