اختلال در پروژه ی فیلترینگ اینستاگرام

4

طبق آخرین گزارش خبرگزاری مهر, زمانی که پروژه فیلترینگ هوشمند وارد فاز سه ی اجرا شد, امکان دسترسی به صفحات فیلتر شده ی اپلیکیشن اینستاگرام مهیا شد. زمانی که کاربران توانستند وارد صفحات فیلتر شده بشوند بسیار متعجب شده و این مسئله را با دیگر کاربران اینستاگرام در میان گذاشتند.
فیلترینگ هوشمند شبکه ی اجتماعی اینستاگرام از مدت ها پیش اجرا شده بود که طی این امر دسترسی به صفحاتی که دارای عکس, متن و ویدئوی غیر مجاز و مصادیق مجرمانه بود, تا به امروز غیر ممکن بود.

 

 

در چند روز گذشته, وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ی فاز دوم پروژه ی فیلترینگ اطلاع داد: وارد فاز سوم پروژه ی فیلترینگ شده ایم. لازم به ذکر است که هم اکنون صفحاتی که فیلتر بوده اند و تا به امروز امکان دسترسی به آن وجود نداشت, موقتا باز شده و کاربران اینستاگرام می توانند از این صفحات ممنوعه دیدن نمایند. باید بدانید که دسترسی به صفحاتی که فیلتر بودند تنها به دلیل بروز اشکالات فنی در طی این پروژه اتفاق افتاده است و به احتمال زیاد پس از مدتی صفحات مذکور به حالت اولیه ی خود باز خواهد گشت.

اشتراک:

4 دیدگاه

  1. بابا بیان خود ما رو فلیتر کنن راحت شن. والا مسخره بازی شده

  2. با این اوضاع جامعه که فضای اینستاگرام داره به پرورش فساد رو می آره، به عنوان یک جوان واقعا موافقم که فیلترینگ اعمال شه

  3. اینستاگرام جایی برای اشتراک طال آموزنده ، دیدنی ها و آگاهی ،نه اینکه … ولی متاسفانه جوانان رو به تباهی اند

  4. به نظر من باید برخی از موارد فیلترینگ اعمال شه وگرنه از اینی که هستیم بدتر میشیم.