با اپل واچ خود از رفتن به بیمارستان بپرهیزید!

0

بدون تردید یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین گجتهای پوشیدنی دنیا، ساعت هوشمند اپل معروف به اپل واچ است. البته با اختلالی که در آخرین نسخه ی این نوع ساعتهای دوست داشتنی دیده شده به نظر محبوبیت آنها اندکی کاهش می یابد.

اپل واچ سری 3 که آخرین نسخه ی ساعتهای هوشمند اپل محسوب می شود هم اواخر شهریور ماه سال جاری به علاقه مندان این نوع ساعتهای هوشمند معرفی شد. اما این ساعت گرانقیمت و دوست داشتنی یک مشکل عجیب دارد!

ریبوت شدن اپل واچ در بیمارستان

ریبوت شدن اپل واچ در بیمارستان

طبق برخی گزارشات از سوی کاربران اپل واچ سری 3 ، یک مشکل عجیب در این سری ساعت هوشمند اپل کشف شده است. طبق ادعای کاربران، این دستگاه در مجاورت ICU در محیط بیمارستانی دچار اختلال می شود.

بر این اساس گفته می شود اپل واچ وقتی در این موقعیت قرار می گیرد، هر 60 الی 90 دقیقه Reboot یا راه اندازی مجدد می شود. به عبارتی اگر با این گجت دوست داشتنی خدای ناکرده وارد محیط بیمارستانی شده و در نزدیکی آی سی یو قرار بگیرید، ساعتتان خود به خود راه اندازی مجدد می شود.

گفته می شود این مشکل بر هر دو نوع ساعت هوشمند سلولی و غیر LTE  رخ می دهد که قطعا با تجهیزات ICU مرتبط است.

برخی کاربران ساعت خود را پس از مواجه شدن با چنین مشکلی تعویض کرده اند که متاسفانه نمونه ی جدید نیز دچار چنین اختلالی در مواجهه با اتاق آی سی یو شده است.

از این روی چنین مشکلی در اپل واچ سری 3 اثبات شده است و تنها راه استفاده از دستگاه در حالت هواپیما است. به عبارتی اگر به بیمارستان می روید باید عملا عملکرد اپل واچ خود را با قراردادن در حالت هواپیما محدود کنید تا از ریبوت شدن آن جلوگیری کنید.

در آخر باید گفت خود اپل هم به طور رسمی تاثیر تجهیزات پزشکی بر روی جدیدتری ساعتش را تایید کرده است. بدیهی است اگر این مشگل از سوی غول فناوری برطرف نشود، ساعت هوشمند جدید اپل با افت شدید فروش روبه رو می شود به خصوص از سوی کادر بیمارستانی!!

اشتراک:

نظرات بسته اند