گلکسی اس 8 و اس 8+ بیش از یک میلیون پیش فروش داشته اند!

0

پرچمداران جدید سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با اینکه هنوز عرضه نشده اند؛ و در حالت پیش فروش قرار دارند. با استقبالی بی سابقه مواجه شده اند!

خبر های دریافتی از سامسونگ حاکایت دارند: شمار خریداران گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، از مرز یک میلیون گذشته است. زمان عرضه رسمی گوش های ذکر شده 21 آوریل 2017 اعلام شده است.

این میزان خرید برای یک گوشی سامسونگ که در حالت پیش فروش است. تا کنون بی سابقه بوده. پرچمداران قبلی سامسونگ در زمان خودشان که عرضه شدند؛ هیچیک نتوانسته فروشی اینچنین داشته باشد.

بعنوان مثال: گلکسی S7 و S7 edge توانسنتد 200 هزار گوشی پیش فروش داشته باشند. و یا گلکسی نوت 7 نیز حدود 400 هزار پیش فروش داشت.

با توجه به ارقام بالا اینکه جدیدترین اعضای خانواده گلکسی توانستند. پیش فروشی بیش از یک میلیون داشته باشند. یک رکورد شکنی برای سامسونگ محسوب می شود.

این استقبال بی سابقه دلایلی همچو سخت افزار و امکانات بی نظیری که گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس دارند؛ باشد.

البته ناکامی گلکسی نوت 7 را هم نمیتوان بی تاثیر بر روی این ماجرا دانست. چراکه اولین پرچمدار پس از نوت 7، همین گلکسی های اس 8 هسنتد.

اما شایعاتی هم اخیرا به گوش می رسد. که به دلیل شباهت باتری های گلکسی نوت 7 و گلکسی اس 8 پلاس؛ باید منتظر انفجار +S8 باشیم!

آیا گلکسی +S8 هم به سرنوشت Note 7 دچار می شود؟

کالبد شکافی گلکسی اس 8 پلاس

کالبد شکافی گلکسی اس 8 پلاس

بگذارید همین اول خیالتان را راحت کنم! قرار نیست هیچ کدام از گلکسی های اس 8+ منفجر شوند. اگر هم حادثه ای روی دهد. از جانب باتری این اسمارت فون نخواهد بود.

اما این شایعه از آنجایی درز کرد. که تیم iFixit که از کارشناسان حرفه ای تشکیل شده دست به کالبد شکافی گوشی گلکسی اس 8 پلاس زدند. آنهم برای تعیین میزان تعمیر پذیری این مدل گوشی.

نتیجه حاصل این بود که: نمره ۴ از ۱۰ را برای این اسمارت فون توسط تیم iFixit در نظر گرفته شد.

اما در روند کار؛ این تیم به شباهت باتری اس 8 پلاس و نوت 7 پی بردند. و این ماجرا باعث شد، تا شایعه سازان بی کار ننشینند.

گلکسی اس 8 پلاس از یک باتری ۱۳/۴8 وات ساعتی (۳۵۰۰ میلی آمپر ساعت با ولتاژ ۳/8۵) بهره میبرد. که درست با مشخصات باتری Note 7 همخوانی دارد!

تنها تفاوت آن است که سامسونگ پیشگیری های لازم برای جلوگیری از انفجار این باتری انجام داده است. و دیگر فاجعه نوت 7 روی نخواهد داد.

با پیش فروشی که این دو پرچمدار داشته اند. و میزان رعایت نکات ایمنی از طرف سامسونگ آینده ای خوش برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به نظر می رسد. نظر شما چیست؟

اشتراک:

نظرات بسته اند