احتمال پشتیبانی حسگر تشخیص اثر انگشت گلکسی اس 8 از ژست های حرکتی

0

تا به امروز اطلاعات مختلفی درباره ی گلکسی اس 8 و گوشی دوقلوی آن یعنی گلکسی اس 8 پلاس منتشر گردیده که در صحت برخی از آن ها تردید وجود دارد.

اما وقتی ویژگی مورد بحث با تصویرهای ارائه شده نیز تایید شود، دیگر تا حد زیادی می توان نسبت به واقعی بودن آن اطمینان حاصل کرد.

اخیرا تصاویر زنده با وضوح بسیار بالا و کاملا واقعی از گوشی گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ به وسیله ی دیجیاتو منتشر گردیده که می توان نکات متعددی را از خلال آن ها بیرون کشید.

یکی از نکاتی که می توان از دل این تصاویر بیرون آورد، پشتیبانی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس از ژست های حرکتی حسگر تشخیص اثر انگشت می باشد.

پشتیبانی از ژست های حرکتی در گلکسی اس 8

پشتیبانی از ژست های حرکتی در گلکسی اس 8

به این معنی که می توان با فعال کردن گزینه ی پشتیبانی از ژست های حرکتی، با استفاده از حرکات دست به اپلیکیشن های گوشی فرمان داد که باز شده و یا بسته شوند.

این اولین بار نیست که چنین قابلیتی در یک گوشی موبایل هوشمند به کار گرفته می شود و پیش از این نیز گوشی موبایل پیکسل گوگل با استفاده از ژست های حرکتی اسکنر اثر انگشت به کنترل نوار اعلانات عکس العمل نشان می داد. علاوه بر این گوشی های موبایل Moto G5 و Moto G5 Plus نیز امکان استفاده از ژست های حرکتی برای باز کردن اپلیکیشن  و یا رفتن به صفحه ی خانه را ارائه داده بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به آدرس goo.gl/l4JZxV مراجعه نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند