اجرای طرح انضباط ترافیکی در گیلان

0

چند سالیست که تهرانی ها با ترافیک دست و پنجه نرم می کنند، و مسولین با اجرای طرح های متعدد هنوز موفق به مهار ترافیک جاده های این کلان شهر نشده اند. از خرید طرح ترافیک زوج و فرد گرفته تا طرح های تشویقی برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی هیچ یک تا کنون آنطور که باید کار ساز نبوده اند.

اخیرا گیلانی ها هم به فکر مهار ترافیک در این شهر افتاده اند. به خصوص که با آمدن فصل بهار و مساعد شدن شرایط جوب برای گشت و گذار. سطح جاده های این شهر خودرو های بیشتری به خود میبیند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از تشدید طرح های انضباط بخشی ترافیکی در قالب برخورد با معضلات اجتماعی در بخش ترافیک خبر داد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: با مساعد شدن هوا و میل به گشت و گذار بدون هدف برخی رانندگان جوان در معابر شهری طرح های انضباط بخشی ترافیکی در قالب برخورد با معضلات اجتماعی در گیلان اجرا خواهد شد.

جاده های گیلان

جاده های گیلان

سرهنگ محمدرضا محمدی با بیان اینکه برخی از این رانندگان با همراه داشتن سگ، تغییر وضعیت خودرو، تعویض سیستم گلوی اگزوز، دودی کردن شیشه و بدحجابی برای شهروندان مزاحمت و برای اجتماع معضل ایجاد می کنند، افزود: این موارد از مظاهر علنی فساد بوده که با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه توقیف 7 روزه خودرو، جریمه قانونی و معرفی به مراجع ذیربط از راه های اعمال قانون در برخورد با این ناهنجاری ها است، تصریح کرد: پلیس راهور بدون اغماض با ناهنجاری های اخلاقی و رفتاری برخورد قانونی خواهد کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند