ابزار گردشگری گوگل «Touring Bird» رونمایی شد

0

گوگل در هر زمینه ای وارد شده جزو سردم داران فناوری بوده. از موتور جستجوگر بی نقصش گرفته تا اپلیکیشن های موبایلی همگی آنقدر کاربردی هستند که شاید بدون وجود محصولات گوگل دیگر دنیای دیجیتال به این سادگی نباشد.

اپلیکیشن های سفر کاربردهای فراوانی دارند. گوگل به تازگی از ابزار گردشگری خود رونمایی کرده تا بسیاری از کارها را برای توریست ها آسان کند.

Touring Bird نام ابزار جدید گوگل است که جهت استفاده گردشگری توسعه یافته است.

این ابزار اطلاعات مربوط به تورهای مسافرتی، مقاصد توریستی، فعالیت های محبوب، و اطلاعات مفید دیگری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اپلیکیشن گردشگری گوگل با قابلیت فیلتر بندی از نظر زمان، قیمت، سیاست های لغو و غیره کاربران را بسیار سریع در مورد هر چیزی که مربوط به سفر است راهنمایی می کند.

ابزار گردشگری گوگل Touring Bird

ابزار گردشگری گوگل Touring Bird

در حال حاظر اطلاعات تعداد محدودی از شهر های جهان در Touring Bird وجود دارند که در آینده قرار است بر این تعداد افزوده شوند. از مهم ترین شهرها را می توان به شهرهای پراگ، تورنتو، شیکاگو، اورلاندو و آمستردام دانست.

پیش بینی می شود که در آینده گوگل با بهره گیری از اطلاعات موجود و مرتبط کردن سایر برنامه ها به Touring Bird این ابزار را توسعه داده و تمام مناطق جهان را در این اپلیکیشن پوشش دهد.

گوگل همچنین اعلام کرده است که به زودی این اپلیکیشن تکمیل شده و فهرست کامل تر و دقیق تری از شهرهای مختلف جهان را در اختیار کاربران این ابزار قرار خواهد داد.

پیشتر نیز گوگل ابزارهای متعددی برای رفاه حال توریست ها معرفی کرده و نمونه های موفقی بوده اند. حال باید دید جدیدترین ابزار گردشگری گوگل چگونه ما را در یافتن جاذبه های بیشتر یاری میکند.

اشتراک:

نظرات بسته اند