آیفون 8 و 8 پلاس چه مشخصاتی دارند؟

2

امشب قرار است اپل بار دیگر توجه ها را به خود جلب کند و گوشی های پرچمدار جدیدی به دنیا معرفی کند. در رویدادی که در سالن استیو جابز واقع در پارک اپل به وقت تهران در ساعت 9:30 دقیقه برگزار میشود. از سه مدل آیفون با نامهای آیفون 8 آیفون8+ و آیفون X رونمایی میشود.

احتمالا امشب قیمت آیفون 8+ همچنین زمان عرضه آیفون 8 و دو مدل دیگر مشخص خواهد شد.

در خبر ها آمده است که آیفون 8 دارای پردازنده 6 هسته ای خواهد بود. تعدادی از هسته ها، (احتمالاً دو عدد) قدرتمند تر بوده و برای پردازش های سنگین تر استفاده شوند و بقیه برای پردازش های سبک تر به کار رفته و مصرف انرژی پایین تری خواهند داشت.

دیگر خبری که در مورد آیفون های جدید منتشر شده در مورد صفحه نمایش آن است.

آیفون ۸

صفحه نمایش آیفون 8 قرار است دارای پنلی از نوع اولد باشد. در این نوع صفحه نمایش ها مشکلی به نام Burn-In وجود دارد و این مشکل زمانی پیش می آید که صفحه نمایش برای مدت طولانی روشن مانده و یک محتوای ثابت، بدون تغییر در میزان رنگ یا روشنایی نمایش داده شود که در نهایت باعث که باعث سوختن پیکسل های صفحه نمایش می شود.

اما ظاهرا شرکت سازنده ان توانسته است راه حلی برای این مشکل پیدا کند که انتظار می رود آیفون 8 با مشکلی مواجه نخواهد شد.

در مورد رم این گوشی ها هم گفته شده در مدل آیفون 8 از رم 2 و د دو مدل دیگر از رم 3 گیگابایتی استفاده شده. هر چند در مقابل سایر رقبا میزان رم کمتری بکار رفته است اما باید در عمل دید چگونه پردازش ها را انجام خواهد داد. و نتایج بنچ مارک ها تعیین کننده رقابت بین آنها خواهد بود.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. اپل هر چی بسازه خوبه ولی با تحریم های اخیر امیدوارم ایرانی ها محصولات اپل رو تحریم کنن