آیفون 7 هم منفجر شد

0

پس از آنکه پرچمداران از کمپانی های مختلف، پس از آزمایش های متعدد رو سیاه شدند، بسیاری از همین کمپانی های مطرح تلاش خود را بر آن داشتند تا از اشتباهات درس گرفته و این خطاها را در سری جدید ساخت تلفن های همراه خود تکرار نکنند. بعد از انتشار خبر هایی مبنی بر اختلال های محصولات شیائومی و انفجار یک عدد آیفون در جیب دوچرخه سوار و انفجار باتری گلکسی نوت 7 و شایعات پیرامون گلکسی اس 7 سامسونگ، اینبار نوبت به آیفون 7 میرسد. بنا بر آخرین اخبار فناوری، آیفون 7 که جدیدترین سری از آیفون ها هستند، منفجر شد.
بعد از آنکه اخبار مربوط به نوت 7 که در صدر جدول اخبار فناوری قرار گرفت و وضعیت نا به سامانی را برای کمپانی سامسونگ به وجود آورد، کمپانی اپل از این فرصت استفاده کرد تا با درس گرفتن از خطاهای سامسونگ، گوی سبقت را از بزرگترین رقیب خود بدزدد، اما انفجار آیفون 7 در بسته بندی کمپانی، این رقابت را وارد فاز تازه‌ای کرده است.
دو محصول نهایی کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی نوت 7 و اس 7 اج که به دلیل نقص فنی در سخت افزار، در حال شارژ شدن منفجر می شدند، سبب شد تا فروش این دستگاه های تلفن همراه از سامسونگ در بازار جهانی روند رو به کاهشی را تجربه کنند، به گونه ای که این انفجار ها و اخبار و شایعات، باعث ممنوعیت استفاده از این دو مدل تلفن همراه سامسونگ در بسیاری از کشور ها شده است.
بعد از ورود آیفون 7 اپل، که بسیاری برای ورود آن به بازار لحظه شماری می کنند، یک دستگاه آیفون 7 وکیوم در حالی که سالم از مغازه خارج شده بود، قبل از اینکه به دست صاحب خود برسد منفجر شد.

kroopthesnoop در خصوص انفجار این تلفن این چنین گفت که من مطمئن نیستم! این اتفاق در حین تحویل کالا از کارخانه به مشتری رخ داده است.
این در حالیست که این نخستین گزارشی است که درباره ی این سری از محصولات اپل منتشر شده است. شاید اینها تنها یک اتفاق و یا خرابکاری باشد، باید منتظر ماند و دید که آیا این انفجار ها مانند اس 8 اج دنباله دار خواهد بود یا خیر؟

اشتراک:

نظرات بسته اند