آیفون 7 خودرویی را به آتش کشید

0

بعد از آنکه پرچمدار اپل به بازار آمد و بحث و جدل پیرامون قیمت آیفون 7 بالا رفت، اخبار دیگری درباره ی پرچمداران منتشر شد. پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی نوت7 آتش گرفت و بعد از آن نوبت به آیفون 7 رسید. گفتنی است که صنعت موبایل های هوشمند دوران عجیب و غریبی را سپری می کند.
تا به امروز گزارش های متعددی از آتش گرفتن آیفون 7 و آیفون 6 اس منتشر شد اما در تازه ترین اخبار فناوری، شخصی به نام مت جونز خبر از شعله ور شدن موبایل خود و به تبع آن، به آتش کشیده شدن اتومبیلش خبر داده است. گفته می شود که آقای چونز که به یادگیری موج سواری در ساحل مشعول بوده است، تلفن همراه خود را که همان آیفون 7 است را که تنها 7 روز از خرید آن می گذشت را در زیر لباسی در اتوموبیل خود قرار داد. هنگای که او به سمت خودرو باز می گردد، با دودی سیاه مواجه می شود و گرمای شدیدی داخل اتومبیل را فرا گرفته بود.
به گفته ی آقای جونز، درطی این هفت روز که از خرید این تلفن همراه می گذرد، هیچ گونه صدمه ای ندیده است و آسیبی به آن وارد نشده است و طی این مدت از تمام تجهیزات اصلی اپل برای شارژ آن استفاده کرده است. اهالی کوپرتینو نیز از این ماجرا ابراز آگاهی کرده اند و می گویند در حال بررسی موضوع هستند؛ هرچند که هنوز بیانیه ای منتشر ننموده اند.
اولین چیزی که به ذهن خطور میکند، احتمال تابش نور خورشید به آیفون 7 سبب بروز آتش سوزی شده است. اما اگر لباسی موبایل را پوشانیده باشد، پس صورت دیگر دلیلی ندارد که نور مستقیم آفتاب موجب شعله ور شدن آن گردد؟
شما میتوانید برای دیدن ویدئویی در این زمینه به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.aparat.com/video/video/embed/vt/frame/pid/0/showadstart/yes/showvideo/yes/videohash/nsbwi?data[as]=1

اشتراک:

نظرات بسته اند