آیا اینستاگرام شما هم مشکل دارد؟ بخوانید

1

مشکل جدیدی برای کاربران اینستاگرام پدید آمده است و آن مسدود شدن بی دلیل حساب اینستاگرام افراد است. به تازگی برخی از کاربران اینستاگران با لاگ‌اوت شدن اکانت و یا مسدود شدن آن بدون هیچ دلیلی مواجه شده‌اند. به نظر می رسد که این مشکل فراگیر بوده است و کاربران بسیاری را درگر کرده است.
چند روز اخیر گزارش هایی منتشر شده است که حاکی از آن است که هنگای که کاربران از اکانت خود خارج شده اند، دیگر نمیتوانند به حساب خود وارد شوند.

مسدود شدن بی دلیل حساب اینستاگرام

مسدود شدن بی دلیل حساب اینستاگرام

برخی از این اکانت‌ها با پیام خطای مبنی بر مسدود شدن یا حذف شدن اکانت خود مواجه شده‌اند درصورتی‌که ظاهراً کاری خلاف قوانین این اپلیکیشن انجام نداده‌اند. برخی دیگر نیز با پیام تأیید شماره مواجه شده‌اند که از انجام این‌کار ناتوانند.
اما مسئولان اینستاگرام گفته اند که حساب اینستاگرام کاربران حذف نشده است و در حال بررسی و رفع این مشکل هستند.
با این وجود اگر با اکانت دیگری سری به این پروفایل‌ها بزنید با پیام Sorry, this page isn’t available مواجه می‌شوید که معمولاً مربوط به اکانت‌های حذف یا غیرفعال شده است. به نظر می‌رسد اکانت‌های غیرفعال شده مشابهتی با یکدیگر ندارند؛ برخی صفحات شخصی هستند، برخی مربوط به کسب‌وکارها بوده و برخی دیگر نیز شاید حتی پستی نداشته باشند!
این در حالی است که کاربران هیچ پیامکی برای تائید حسابشان دریافت نمیکنند. چنانچه شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید می بایست کمی صبر کنید تا این مشکل از سوی اینستاگرام حل و رفع شود.

اشتراک:

۱ دیدگاه