آپ ورک بهترین سایت برون سپاری پروژه ها

0

شاید بتوان سایت آپ ورک را بهترین سایت برون سپاری پروژه ها در دنیا نامید که به دلیل خوش ساخت بودن و اعتباری که دارد توانسته میلیونها فریلنسر و کارفرما را از سراسر دنیا در یک جا جمع کند.
از عمر سایت آپ ورک خیلی نمی گذرد اما در همین مدت کم توانسته تخصصها و صاحبان پروژه های مختلف را از سراسر دنیا در یکجا جمع کرده و با هم آشنا کند. امروزه بسیاری از شرکتهای بزرگ و کوچک دنیا سعی می کنند برون سپاری پروژه های شرکتشان را به آپ ورک بسپارند.

آپ ورک بهترین سایت برون سپاری پروژه ها

آپ ورک بهترین سایت برون سپاری پروژه ها

سایت آپ ورک با نام upwork.com در سال 2015 از تلفیق دو سایت فریلنسینگ دیگر به نامهای  elanceو odesk ایجاد شد. آپ ورک یک سیستم یکپارچه و سازمان یافته برای معرفی فریلنسرها و صاحبان پروژه به یکدیگر است که به عنوان محبوبترین و بهترین سایت برون سپاری پروژه ها در دنیا شناخته می شود. اگر یک فریلنسر حرفه ای باشید قطعا با سایت آپ ورک آشنایی دارید چراکه این وبسایت پاتوق غولهای فریلنسینگ دنیا است.
محبوبیت آپ ورک را از آنجایی می توان دریافت که گفته می شود 20 میلیون عضو از اقصی نقاط دنیا در آن ثبت نام کرده اند. همچنین این سایت 5 میلیون مشتری از سراسر دنیا دارد که از طریق این وبسایت قدرتمند نیروهای آزاد کار خود را پیدا می کنند.
اما یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این وب سایت رایگان بودن آن است. کاربران از سراسر دنیا می توانند به طور رایگان در سایت ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره ببرند.
از طرفی ثبت نام و استفاده از خدمات سایت بسیار راحت است، به خصوص زبان انگلیسی روان به کار برده شده در سایت، استفاده از سایت را برای کاربران با زبان مادری غیر از زبان انگلیسی راحت کرده است.
این سایت خوش ساخت بستر مناسبی را فراهم کرده است تا هر شخصی با هر تخصصی و هر کارفرمایی با هر نیازی به راحتی در سایت یک حساب کاربری ایجاد کرده و فعالیت خود را آغاز کند. باید گفت روزانه هزاران کاربر از سراسر دنیا از طریق up work فعالیت اقتصادی می کنند.
این سایت قوی در کنار نقاط قوتش نقطه ی ضعف نیزدارد. از ایرادات مهم آپ ورک می توان به سیستم پشتیبانی ضعیف آن اشاره کرد که گویا توسعه دهندگان سایت به این بخش خیلی توجه نکرده اند. اما گویا این مشکل نتوانسته از میزان استقبال از این وبسایت بکاهد. همچنین سیستم سایت به طور خودکار برخی از حسابهای کاربری را حذف می کند که این هم ایراد دیگری است که می توان به سایت آپ ورک گرفت.
حال اگر دارای تخصصی هستید که می تواند شما را در سطح بین المللی مطرح بکند، دست به کار شده و همین حالا در سایت upwork.com ثبت نام کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند