آپلود ویدئو یک ساعته در اینستاگرام

0

اینستاگرام روز به روز بر به روز رسانی های خود می افزاید. این اپلیکیشن محبوب تا کنون تواسته است نظر کاربران بسیاری رابه خود جلب کند.

اما در جدید ترین خبرها آمده است که اینستاگرام با جدیدترین آپدیت خود قرار است به یک رقیب جدی برای یوتیوب تبدیل شود.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، کاربران می توانند در استوری ها، علاوه بر بر امکان ایجاد نظرسنجی، گردانندگان پیچ‌ها می‌توانند با استفاده از استیکر پرسش و پاسخ با دنبال کنندگان صفحه در ارتباط باشند.

 

آپلود ویدئو یک ساعته در اینستاگرام

آپلود ویدئو یک ساعته در اینستاگرام

این یک نوع شیوه تعامل جدید میان افراد است که تصویر یا ویدئویی برای اشتراک‌گذاری ندارند. البته همانند قابلیت نظرسنجی، پاسخ به سؤالات مطرح شده هم اختیاری است.

کاربران می توانند با سوایپ کردن صفحه به سمت بالا استیکر پرسش و پاسخ را دریافت کرده و در عکس یا ویدئو آپلود کنند.
همچنین پس از انتخاب می‌توان سوال را تایپ کرد و رنگ متن یا باکس آن را هم تغییر داد. توجه داشته باشید که پاسخ دنبال کنندگان به سوال در همان بخش استوری قابل مشاهده است، با این حال مشاهده شده که در برخی مواقع پاسخ‌ها به صورت دایرکت دریافت می‌شود؛ احتمالا این مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

هچنین کاربر می تواند ببیند که چه کسی به سوال او پاسخ داده است و این پاسخ برای عموم قابل رویت خواهد بود. نکته قابل توجه آن‌که نام کاربری افرادی که به سوال پاسخ داده‌اند صرفاً برای فرد ارسال کننده استوری قابل مشاهده است. استیکر پرسش و پاسخ اینستاگرام از امروز برای کاربران اندروید و iOS قابل دسترس خواهد بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند