آپدیت جدید واتس اپ و فرصت بیشتر برای حذف پیام

0

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که مسیجی را به اشتباه برای فردی ارسال کنید و دیر بفهمید که مسیج شما اشتباه بوده است؟ گاهی این زمان طول کشیده سبب می شود که دیگر نتوانید پیغام را پاک کنید.
اما خبر خوب این است که نرم افزار واتس اپ، زمان حذف پیغام های ارسال شده ی اشتباه را، زیاد خواهد کرد.

آپدیت جدید واتس اپ و فرصت بیشتر برای حذف پیام

آپدیت جدید واتس اپ و فرصت بیشتر برای حذف پیام

آپدیت جدید واتس اپ

کمی پیش تر، خبر آمد که نسخه ی واتساپ فارسی برای سیستم عامل iOS منتشر شده است. اما حال خبرهایی منتشر شده است که قرار است واتس اپ، فرصت حذف پیام های اشتباه  را از، هفت دقیقه، به حدود 68 دقیقه و 16 ثانیه افزایش دهد.
این پیام که تحت مالیک فیس بوک است، به زودی امکان حذف پیام های نامناسب و اشتباه را که در مدت زمان بیشتر از یک ساعت ارسال شده اند را در اختیار کاربران قرار می دهد.
در اکتبر سال گذشته، این نرم فزار برای اولین بار امکان حذف پیام را با گزینه ی ‘Delete for Everyone در اخیتار کاربران قرار داد و این فرصت تا هفت دقیقه برای کاربران میسر بود.
حال بنا بر گزارش هاب منتشر شده، این قابلیت برای کاربران اندروید بتا که از واتس‌اپ نسخه 2.18.69 استفاده می‌کنند از 420 ثانیه به 4096 ثانیه (یا به عبارتی 68 دقیقه و 16 ثانیه) افزایش یافته است.
همچنین گزارش های حاکی از این است که کاربران واتس اپ می توانند حتی فایل های ارسال شده، مکان و ویئدوها در این نرم افزار را تا این مدت طولانی حذف کنند و افراد پس از حذف پیغام با پیام  ” این پیام حذف شده است ” رو به رو خواهند شد.
طبق این گزارش، همچنین واتس‌اپ از فیس‌بوک برای تجهیز اپلیکیشن خود به «استکیرها» که شبیه اسنپ‌چت است استفاده خواهد نمود.
بنا بر گفته ها، به نظر می رسد که واتس اپ این امکان را تا پایان ماه مارس در اخیترا تمام کاربران اندرویدی قرار میدهد. همچنین ممکن است تا پایان ماه جاری، این قالبلیت برای کاربران iOS نیز فراهم شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند