آموزش مخفی کردن چت یا گروه در موبوگرام

0

ایرانیان موبوگرام را برای قابلیت های جالبش به تلگرام ترجیح می دهند. اینکه موبوگرام قابلیت های زیادی نسبت به تلگرام دارد را نمی توان انکار کرد. در این پست به آموزش موبوگرام و ترفندهایش میپردازیم. اگر تا کنون موبوگرام را نصب نکرده اید ابتدا اقدام به دانلود موبوگرام کنید و پس از نصب ادامه مطلب را بخوانید.

آموزش در نظر گرفته شده «مخفی سازی چت، گروه و کانال در موبوگرام » است. با فعال سازی این قابلیت می توانید هر چت، گروه یا کانالی را در موبوگرامتان مخفی کنید و برایش رمز بگذارید.
برای فعالسازی این قابلیت مراحل زیر را دنبال کنید:

* ابتدا با لمس 3 خط بالا وارد منو شوید

* سپس در بین گزینه ها، تنظیمات موبو را انتخاب کنید

* در این قسمت بگردید و گزینه تنظیمات مخفی کردن گفتگوها را انتخاب کنید. در این سربرگ تنظیمات مربوط به بخش مخفی را می توانید کنترل کنید

* با انتخاب گزینه فعالسازی مخفی کردن گفتگوها برنامه از شما می خواهد که یک پین کد 4 رقمی وارد کنید.

موبوگرام

موبوگرام

* بعد از وارد کردن پین کد مناسب و تکرار دوباره آن قابلیت مخفی کردن فعال خواهد شد. گزینه تغییر گذرواژه نیز فعال خواهد شد و در صورت نیاز می توانید پین وارد شده را تغییر دهید.

با استفاده از گزینه «روش دسترسی» می توانید نوع ورود به حالت مخفی را تعیین کنید. (به صورت پیش فرض با لمس طولانی روی دکمه جستجو می توانید به بخش مخفی وارد شوید)

بعد از فعال سازی، برای مخفی کردن چت، گروه و یا کانال دلخواه می توانید روی آنها لمس کرده و گزینه مخفی شود را انتخاب کنید.

و برای دسترسی به بخش مخفی روی آیکن جستجو لمس طولانی کرده و گذرواژه تعیین شده را وارد کنید. سپس در لیست جدید چت های مخفی شده را مشاهده خواهید کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند