آموزش حذف پیش نویس های اینستاگرام

0

اگر می خواهید در اینستاگرام حرفه ای عمل کنید باید آموزش اینستاگرام را به صورت کامل فرابگیرید. در این مطلب به یک نمونه از ترفندهای اینستاگرام اشاره می کنیم. تا پایان همراه ما باشید.

احتمالا برای بیشتر کاربران اینستاگرام پیش آمده که بخواهند تصویری را به اشتراک بگذارند اما بعد منصرف شوند و یا به هر دلیلی این کار را انجام ندهند. در چنین شرایطی اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد که آنرا به صورت پیش نویس «Draft » ذخیره کنید.

بعضی اوقات هم به دلایلی چون خاموش شدن گوشی یا قطع شدن اینترنت به صورت خودکار اینستاگرام اقدام به ذخیره تصویر در پیش نویس ها می کند!

اما چطور باید پوشه Draft را خالی کرد؟

برای حذف تصاویر ذخیره شده در پوشه Draft باید به این صورت عمل کنید:

از آنجا که این قابلیت مخفی است ابتدا به قسمت اشتراک گذاری تصاویر بروید«مثل به اشتراک گذاری تصویری جدید». اگر پیش نویسی ذخیره شده داشته باشید. در نوار ابزار گزینه Draft را مشاهده می کنید. در غیر این صورت قابل مشاهده نیست.

حذف پیش نویسها

حذف پیش نویسها

پس از کلیک روی Draft تصاویر و ویدیو های موجود در پیش نویس را مشاهده خواهید کرد. اگر روی هر کدام از تصاویر کلیک کنید برا انتشار آماده می شود. اما اگر قصد حذف کردن آنرا داشته باشید باید از گزینه Manage استفاده کنید!

در مرحله بعد گزینه Edit را انتخاب کنید و سپس هر کدام از پیش نویس هایی که قصد حذف آنرا دارید انتخاب کنید. و گزینه Discard Posts را که در پایین صفحه است را انتخاب کنید. برای تایید حذف دوباره ضربه بزنید تا تصویر حذف شود.

با طی این مراحل می توانید پوشه پیش نویس اینستاگرام را خالی کنید. آیا این ترفند برایتان مفید واقع شد؟

اشتراک:

نظرات بسته اند