آموزش بازیابی پسورد اپل آیدی

1

بسیار پیش آمده تا کاربران پس از ساخت حساب کاربری رمزشان را فراموش میکنند. در بین کاربران اپل هم این ماجرا مرسوم است. از آنجا که ساخت اپل آیدی نسبت به حساب گوگل برای اندروید کمی پیچیده تر است. در این پست روش بازیابی پسورد اپل آیدی را آموزش میدهم برای این کار بهتر است، از کامپیوتر استفاده کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید. این است که ابتدا وارد سایت اپل به این آدرس: https://appleid.apple.com شوید.

بازیابی اپل آیدی

بازیابی اپل آیدی

در صفحه پیش رو، گزینه ای با عنوان Find your Apple ID دیده می شود. بر روی این گزینه کلیک کنید.

بازیابی اپل آیدی

بازیابی اپل آیدی

اطلاعات خود را در فیلدهای مورد نیاز وارد کنید. پس از وارد کردن تمام اطلاعات مورد نظر گزینه Next را انتخاب کنید.

حالا زمان آن رسیده که تاریخ تولد خود را وارد کنید. توجه کنید که همان تاریخ تولدی را وارد کنید، که زمان ساخت اپل آیدی وارد کردید. نکته دیگر اینکه روز و ماه و سال میلادی باشد.

در صفحه جدید باز شده به دو طریق می توانید فرآیند دریافت مشخصات اپل آیدی خود را تایید کنید. گزینه های ارائه شده در این بخش به شرح زیر هستند:

بازیابی اپل آیدی

بازیابی اپل آیدی

* گزینه Email Authentication: با انتخاب این گزینه و کلیک بر روی گزینه Next ایمیلی به آدرس ایمیل یا ایمیل های کنونی و همگام سازی شده با حسابتان ارسال می شود که حاوی یک لینک تایید است. با کلیک بر روی لینک مورد نظر هویت شما تایید خواهد شد.

* گزینه Answer security questions: با انتخاب این گزینه دو سوال امنیتی از شما پرسیده می شود که باید به آن ها پاسخ دهید. این دو سوال در هنگام ساختن اپل آیدی پرسیده شده بودند. و شما قبلا به آن ها پاسخ داده اید. چنانچه پاسخ های کنونی شما با پاسخ های پیشین مطابقت داشته باشد، فرآیند تایید هویت شما تکمیل می شود.

بازیابی اپل آیدی

بازیابی اپل آیدی

* حال با صفحه ای شبیه به تصویر فوق مواجه می شوید. در این شرایط باید رمز عبور جدیدی را برای اپل آیدی خود تعریف کنید. این رمز عبور باید حداقل دارای 8 کاراکتر باشد. رمز عبور مورد نظرتان را در هر دو فیلد ارائه شده وارد کنید. و سپس گزینه Next را انتخاب کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه