آموزش اینستاگرام: پیام یکبار مصرف اینستاگرام

0

اینستاگرام در آخرین ورژن خود امکانات بسیاری را به این اپلیکیشن کاربردی اضافه کرده است. شما با مراجعه به بازار، google play یا app store با به روز رسانی اینستاگرام خود به آخرین ورژن یعنی نسخه ی 10.22.0 می توانید از امکانات بسیاری که به اپلیکیشن افزوده شده استفاده بکنید.
یکی از امکانات بسیار مفید اینستاگرام، ارسال پیام یکبار مصرف به دیگران است. در آموزش اینستاگرام امروز درباره ی پیام یکبارمصرف اینستاگرام و چگونگی ارسال آن توضیح می دهیم، پس با سی اس وب همراه شوید:

اینستاگرام

اینستاگرام

پیام یکبار مصرف اینستاگرام چیست؟

یکی از امکاناتی که در نسخه های اولیه ی اینستاگرام وجود نداشت و جز کمبودهای اینستاگرام محسوب می شد، ارسال پیام خصوصی به افراد بود. توسعه دهندگان اینستاگرام در نسخه های بعدی ارسال پیام خصوصی به افراد را تحت عنوان دایرکت Direct راه اندازی کردند.
همانطور که می دانید وقتی پیامی را به شخصی در اینستاگرام ارسال می کنید، این پیام تا زمانی که اقدام به حذفش نکنید باقی می ماند. در امکان جدیدی که اینستاگرام به آخرین نسخه ی خود اضافه کرده است، ارسال پیامهای یکبار مصرف به صورت تصاویری است که چند ثانیه پس از دیدن تصویر از جانب مخاطب به صورت خود به خود پاک می شود.
نکته ی جالب درباره ی این پیام این است که اگر مخاطب از تصویر اسکرین شات بگیرد، پیام آن به شما ارسال می شود تا شما را از این اقدام مخاطب آگاه بکند.

چگونگی ارسال پیام یکبار مصرف در اینستاگرام

ارسال پیام یکبار مصرف در اینستاگرام بسیار ساده است. برای این منظور ابتدا اینستاگرام خود را به نسخه ی 10.22.0 به روز رسانی کنید. شخصی که قصد ارسال پیام یکبارمصرف برای او را دارید نیز باید اپ خود را به روزرسانی کرده باشد.
پس از ورود به اپ دو راه برای ارسال پیام یکبارمصرف وجود دارد. یا در صفحه ی اصلی در قسمت بالای صفحه روی آیکن دوربین در سمت چپ بروید. عکس مورد نظر را گرفته و پس از انجام ادیتهای مورد نظر فلش پایین سمت راست را کلیک کرده و مخاطب مورد نظر را انتخاب کرده و عکس را ارسال کنید.
در روش بعد در صفحه ی اصلی روی فلش بالا سمت راست کلیک کرده و به صفحه ی دایرکت بروید. مخاطب مورد نظر را انتخاب کرده و به صفحه ی دایرکت شخص مورد نظر بروید. در قسمت پایین قسمت چپ روی علامت دوربین کلیک کرده و مانند روش قبل عکس مورد نظر را گرفته و ادیت کرده و برای شخص ارسال کنید.
مخاطب که او هم باید نسخه ی به روز رسانی شده ی اینستاگرام را داشته باشد، پیام ارسالی شما را مشاهده می کند. این پیام پس از چند ثانیه کلا پاک می شود و اگر او اسکرین شات از عکس تهیه کند، سریعا پیام آن به شما ارسال می شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند