آغوش باز بیمه عمر برای بیماران مبتلا به ایدز

0

تاکنون بارها و بارها از سوی مجامع مختلف و بنیادهای حامی بیماری ایدز در باب پوشش دهی بیمه عمر برای مبتلایان به این بیماری صحبت های زیادی شده است. اما هنوز ساماندهی صحیحی برای تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفتن این افراد ایجاد نشده است.

پوشش بیمه عمر برای مبتلایان به ایدز

پوشش بیمه عمر برای مبتلایان به ایدز

خبر خوب این است که از اوایل سال 2016 سایت خبری رویترز پروژه ای برای بهبود شرایط بیمه ای بیماران مبتلا به ایدز در درست گرفت که پیوسته فعالیت ها، گزارشات و مقالاتی منشتر ساخت که در این راستا بسیار موثر واقع شدند.

نتایج تلاش های سایت رویترز در نهایت این شد که دو شرکت بزرگ بیمه به نام های “پرودنشال فایننشال” و “آکوالیس” شروع به فروش بیمه عمر برای افراد مبتلا به ایدز کردند.

پوشش بیمه عمر برای مبتلایان به ایدز

پوشش بیمه عمر برای مبتلایان به ایدز

این تصمیم چطور گرفته شد؟

البته این تصمیم به سادگی شکل نگرفت، بلکه تحقیقات گسترده ای در زمینه ی آمار مبتلایان به ایدز و امید به زندگی در میان آن ها انجام شد که نتیجه ی آن نزدیکی امید به زندگی مبتلایان به ایدز با انسان های سالم بود.

حتی طبق گزارش بیمه بازار یک جوان ۲۰ ساله که تازه مبتلا به ایدز شده بود، چنانچه درمان را سریع آغاز می‌کرد، می‌توانست تا ۵۰ سال دیگر عمر کند.

چیزی که بسیار خوشحال کننده به نظر می رسد، اعلام آمادگی 75 درصد از شرکت های بیمه برای پوشش بیمه عمر افراد مبتلا به ویروس اچ آی وی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مطلب زیر مراجعه کنید:

https://bimebazar.ir/blog/1395/10/18/%d8%a2%d8%b4%d8%aa%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%85%d9%87-%d8%b9%d9%85%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%db%8c%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%af%d8%b2

اشتراک:

نظرات بسته اند