آرت هتل وین استدتهال

0

اگر می خواهید با تور اروپا پاییزی به به کشور اتریش سفر کنید، اقامت در هتل وین استدتهال را به شما توصیه می کنیم. این هتل یکی از هتل های منظم و زیبا در شهر وین می باشد که اگر به خرید کردن علاقه دارید اقامت در این هتل بهترین تصمیمتان خواهد بود. فاصله یهتل تا مرکز شهر تنها ۱۵ دقیقه است و متروی مرکز هم تنها ۱۰ دقیقه با هتل فاصله گرفته است.

آرت هتل وین استدتهال

با اقامت در این هتل می توانید از امکانات بی نظیری که برای رفاه مهمانان برقرار شده استٔ بهره مند شوید. البته از مزایای آرت هتل وین استدتهال تنها مراکز خرید و گردشگری به شما نیست بلکه، این هتل نزدیکی بسیار زیادی به بناهای تاریخی شهر وین دارد که این خود حسن محسوب می شود. از بین کسانی که در این هتل اقامت کرده اند؛ زوج های زیاد بسیار زیادی آن را پسندیده اند و در سایت بوکینگ به این هتل امتیاز ۸٫۴ را داده اند.در ادامه ی این مطلب قصد داریم امکانات رفاهی، امکانات تفریحی، امکانات اتاق ها و فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری را مورد بررسی قرار دهیم.

امکانات و خدمات آرت هتل وین استدتهال

این هتل ۴ ستاره دارای امکانات و خدماتی نظیر سالن تلویزیون اختصاصی، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران با در نظر گرفتن هزینه ای اضافی می باشد که با اقامت در آن می توانید از تمامی این خدمات بهره مند شوید.
استعمال دخانیات در فضای عمومی این هتل ممنوع است و مکان مخصوصی برای آن تعبیه شده است. در این هتل علاوه بر پارکینگ هتل می توانید از پارکینگ های عمومی که در اطراف هتل شما موجود است نیز استفاده نمایید. کارکنان هتل توانایی صحبت به زبان های ترکی، روسی، ایتالیایی، مجارستانی، اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی را دارند. همچنین میز پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات به مهمانان است.

آرت هتل وین استدتهال

آرت هتل وین استدتهال

امکانات تفریحی آرت هتل وین استدتهال

با اقامت در این هتل می توانید از امکانات تفریحی که برای مسافران مهیا شده است، بهره مند شوید. در بخش ورزشی هتل می توانید از سونا، استخر، جکوزی، استخر کودکان که در مجموعه ی ورزشی قرار داده شده است، استفاده نمایید. حتی می توانید به کافه و رستوران هتل هم سری بزنید و نوشیدنی ها و غذاهای متنوع هتل میل کنید.

امکانات اتاق های آرت هتل وین استدتهال

همه ی اتاق های این هتل دارای رنگ آمیزی و طرح بسیار زیبا است که اقامت را برایتان لذت بخش می کند. از امکانات رفاهی اتاق های هتل می توان دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز را نام برد.

آرت هتل وین استدتهال

آرت هتل وین استدتهالش

اشتراک:

نظرات بسته اند