آبشار پانگور دالات ویتنام

0

تور گردشگری ویتنام را می توانید از آژانس مسافرتی پارمیدا تورز استعلام قیمت کرده و در صورت تمایل نسبت به خرید این تور گردشگری زمستانی اقدام نمایید.

اگر قصد داشته باشید که تور مسافرتی خارجی خود در فصل زمستان را جایی در قاره ی آسیا انتخاب کرده و از تورهای اروپایی صرف نظر کرده باشید، تور کشور ویتنام می تواند فصل تازه ای در تجربیات گردشگری شما باز کند.

در ویتنام جاذبه های گردشگری از هر نوع و هر حوزه ای یافت شده و همیشه متخصصان گردشگری از ویتنام به عنوان کشوری که مورد پسند تمامی نسل ها و سلایق است، نام می برند.

یکی از جاذبه های گردشگری طبیعی در ویتنام، آبشار پلکانی پانگور در فاصله ی 50 کیلومتری شهر دالات می باشد. این آبشار را زیباترین آبشار ویتنام اطلاق کرده و طبقات تراسی آن ابعاد گردشگری این آبشار را تا حد زیادی وسیع کرده است.

آبشار پانگور ویتنام

آبشار پانگور ویتنام

به علاوه جنگل های حاره ای اطراف آبشار پانگور فرصت گردش در یک جنگل با گیاهانی منحصر به فرد و محیطی بکر را برای توریست های ویتنام فراهم آورده و به نوعی مسافران را در دنیایی میان سبزی و آب غوطه ور می کند.

آبشار پانگور ویتنام

آبشار پانگور ویتنام

گردشگری غذا در حومه ی آبشار پانگور

از همه ی این ها که بگذریم، در نزدیکی آبشار پانگور به یک فودکورت می رسید. محوطه ای که چندین رستوران و کافه در آن جای گرفته و هر یک به دارا بودن منوی انواع غذاهای ویتنامی و بین المللی شهره هستند.

در این رستوران ها می توانید غذاهای اصیل ویتنامی، غذاهای بین المللی و انواع غذاهای دریایی را جستجو کرده و یک روز گردشگری فوق العاده را با یک وعده غذای عالی به پایان برسانید.

برای دریافت قیمت و مطالعه ی شرایط تور گردشگری ویتنام توصیه می کنیم به صفحه ی تور ویتنام در پارمیدا تورز مراجعه کرده و نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند